Doda zaskoczyła metamorfozą. Pokazała się w brązowych włosach. Fani porównali ją do Angeliny Jolie

Doda, która od lat wierna jest blond włosom, zaprezentowała się w brązowych pasmach i w grzywce. W takim wydaniu bardzo przypadła do gustu swoim fanom, którzy wprost zasypali ją komplementami.

Doda jest zdecydowanie jedną z tych gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym przede wszystkim ze swoimi stylizacjami. Fryzurze zaś piosenkarka pozostaje wierna od wielu lat. Można by wręcz powiedzieć, że długie, blond włosy to jej znak rozpoznawczy już od początku kariery.

Doda tym razem zaskoczyła swoich fanów, pokazując się im w zupełnie odmienionym wydaniu - w długich, prostych, brązowych włosach z grzywką. Fani byli zachwyceni. Nie obyło się bez porównań do innej wielkiej gwiazdy, czyli do Angeliny Jolie.

Zobacz wideo

Doda i jej zaskakująca metamorfoza. Piosenkarka pokazała się w brązowych włosach. Fani zachwyceni

Doda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Uwagę zwraca kompletnie odmieniona fryzura gwiazdy - długie, proste, brązowe włosy, a do tego grzywka. W taki wydaniu trudno rozpoznać piosenkarkę!

Co prawda, fryzura ta jest tylko chwilowa, ponieważ Doda nie przyciemniła swoich włosów, a jedynie założyła perukę. Ale trzeba przyznać, że efekt jest i tak wow! W którym wydaniu wolicie piosenkarkę? Jako blondynkę, czy jednak w brązowych włosach? Reakcje fanów są podzielone.

Na reakcję fanów Dody nie trzeba było długo czekać. Zdjęcie bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim wprost posypały się zachwyty od internautów. Niektórzy z nich dopatrzyli się podobieństwa Dody do znanej aktorki Angeliny Jolie. Zgadzacie się z ich opinią?

W tym brązie trochę Angelina Jolie. Tak samo szczery uśmiech i ogólnie.
Zdecydowanie brąz zamiast blondu.
Ale super w tym brązie (też).
W brąz włosach niczym Angelina. Pięknie.
 
Więcej o: