Lara Gessler pokazała, jak wygląda jej brzuch kilka miesięcy po porodzie. "Wyglądasz obłędnie"

Lara Gessler zaledwie kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Teraz pochwaliła się swoim brzuchem. Fani są zachwyceni.

Lara Gessler pod koniec października 2020 roku urodziła córeczkę. To pierwsze dziecko córki Magdy Gessler i jej męża Piotra. Od tego czasu celebrytka bardzo chętnie dzieli się na Instagramie swoimi doświadczeniami z życia młodej mamy. Zaledwie kilka miesięcy od porodu Lara Gessler pojawiła się na okładce magazynu "Women’s Health", prezentując płaski brzuch. I zachwyciła swoich fanów!

Zobacz wideo

Lara Gessler pokazała brzuch kilka miesięcy po porodzie

Lara Gessler pochwaliła się za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych okładką najnowszego, kwietniowego wydania magazynu dla kobiet pt. "Women’s Health". Na fotografii widzimy młodą mamę ubraną w odważną i wiele odsłaniającą stylizację. Przy okazji celebrytka pokazała również, jak wygląda jej brzuch zaledwie kilka miesięcy po porodzie.

Drodzy! Bardzo mi miło podzielić się z wami okładką nowego numeru "Women's Health" polska, który od jutra będzie w kioskach!

- podzieliła się z fanami swoją radością Lara Gessler.

Zdjęcie bardzo przypadło do gustu fanom Lary Gessler. Pod nim bardzo szybko posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów. Oto niektóre z ich pochlebnych komentarzy:

No pięknie mamuśka.
Rozumiem, że to bardzo stare zdjęcie sprzed ciąży i w ogóle gdy miałaś 13 lat prawda? Lara sztooooos!!! Cudowna!!!
Wyglądasz obłędnie.
Ślicznie wyglądasz.
 
Więcej o: