Doda pochwaliła się efektami treningów. "To spodnie sprzed sześciu lat"

Doda regularnie publikuje zdjęcia i nagrania ze swoich treningów. Równie często chwali się ich efektami. Nie inaczej było i tym razem.

Doda zdecydowanie jest jedną z posiadaczek najpiękniejszych ciał w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, że gwiazda tak chętnie chwali się swoją sylwetką, pokazując się w odważnych stylizacjach oraz publikując śmiałe zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Doda regularnie publikuje również zdjęcia oraz nagrania ze swoich treningów. Tym razem pochwaliła się ich efektami.

Zobacz wideo

Doda pochwaliła się efektami swoich treningów. Pokazała płaski i lekko umięśniony brzuch

Doda nigdy nie ukrywała, że jej rewelacyjna i wysportowana sylwetka to zasługa odpowiedniego stylu życia: zdrowej diety oraz regularnych treningów. 

Mój ojciec jest olimpijczykiem i był moim trenerem, więc uprawiam sport od dziecka, przez jakiś czas nawet wyczynowo. Byłam medalistą mistrzostw w biegu na 100 m i skoków w dal. Skończyłam szkołę sportową i zdrowy tryb życia mam wpojony od małego. Kiedy wchodziłam w wiek dojrzewania, a moje rówieśniczki miały typowy na ten okres czasu szczupłe nogi i ręce, ja miałam ostro już zarysowany biceps i trójgłowy.

- wyznała jakiś czas temu na Instagramie Doda.

Piosenkarka zdradziła również, jak wygląda jej dieta. Jak się okazuje, Doda nie je cukru już od kilkunastu lat, od sześciu zaś nabiału. Ograniczyła również do minimum mięso (je ryby) oraz alkohol. 

Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja PO PROSTU LUBIĘ. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuję żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuję, to dumę.

- przyznała piosenkarka.

Doda ostatnio zaprezentowała swoim fanom, jak obecnie wygląda jej figura. Przy okazji piosenkarka pochwaliła się płaskim i lekko umięśnionym brzuchem. Jak się okazuje, gwiazda zmieściła się w spodnie, w których chodziła sześć lat temu.

To spodnie sprzed sześciu lat.

- odpowiedziała Doda, zapytana o to, gdzie kupiła swoje spodnie.

 
Więcej o: