Edyta Pazura przebywa z mężem na rajskich wakacjach. Pokazała się bez makijażu. "Inne znane osoby powinny brać przykład"

Edyta Pazura na bieżąco zdaje relację ze swojego błogiego wypoczynku na Malediwach, na których jest razem z mężem, Cezarym Pazurą. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym jest kompletnie bez makijażu. "Pani nawet na tym "nieinstagramowym" zdjęciu jest mega atrakcyjna" - piszą zachwyceni internauci.

Edyta Pazura przebywa obecnie razem z mężem, Cezarym Pazurą na rajskich wakacjach na Malediwach. Jak się okazuje, nie jest to zwykły odpoczynek. Wycieczka to bowiem podróż poślubna pary, która sakramentalne "tak" powiedziała sobie prawie 13 lat temu.

Ku uciesze swoich fanów Edyta Pazura nie wzięła jednak wolnego od social mediów - na bieżąco relacjonuje egzotyczne wakacje z mężem. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, jak prezentuje się kompletnie bez makijażu. Fani byli zachwyceni i dziękowali.

Zobacz wideo

Edyta Pazura pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni

Edyta Pazura jest zdecydowanie jedną z tych gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami swoim życiem, zarówno tym zawodowym, jak również prywatnym. Gwiazda otwarcie i dość często pisze o blaskach i cieniach np. macierzyństwa. M.in. właśnie za tę szczerość i naturalność fani ją tak kochają.

Tym razem Edyta Pazura opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, zrobione tuż po wyjściu z wody. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak gwiazda prezentuje się kompletnie bez makijażu, nieuczesana - w naturalnym wydaniu.

Pryszcze i zmarszczki... To lubię

- napisała zadziornie i z dystansem Edyta Pazura.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Zdjęcie bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim wprost posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów. 

Prawdziwa jak nikt.
Naturalna kobieta jest najpiękniejsza.
Kocham panią za szczerość i naturalność. Inne znane osoby powinny się uczyć i brać przykład. A nie pokazywać z idealnymi cerami.
Pani nawet na tym "nieinstagramowym" zdjęciu jest mega atrakcyjna.

- pisali i dziękowali zachwyceni fani.

 
Więcej o: