Małgorzata Kożuchowska w płaszczu za mniej niż 140 zł. Kupicie go w popularnym sklepie internetowym

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny udowadnia, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek postawiła na lekki, wiosenny płaszcz, którym zachwyciła. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego Bonprix i kosztuje mniej niż 140 zł.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek - gwiazda może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Dla wielu kobiet aktorka stanowi inspirację modową. Cokolwiek na siebie założy, zawsze wygląda świetnie.

Małgorzata Kożuchowska regularnie pokazuje, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Gwiazda bardzo często zakłada ubrania, buty, torebki czy inne dodatki z popularnych sieciówek. Nie inaczej było i tym razem. Małgorzata Kożuchowska zachwyciła swoje fanki pięknym i modnym płaszczem. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego Bonprix. I nie kosztuje fortuny!

Poznaj: Zimowe płaszcze z futerkiem!

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska w modnym płaszczu. To hit na sezon wiosna 2021! Kupicie go w Bonprix za mniej niż 140 zł

Małgorzata Kożuchowska bardzo często dzieli się z fankami swoimi stylizacjami, zarówno tymi na co dzień, jak również na specjalne okazje czy wieczorne wyjścia. Tym razem popularna aktorka zaprezentowała swoje już wiosenne ubranie. Gwiazda postawiła na piękny i modny płaszcz. Ubranie to ma stonowane kolory i sięga mniej więcej lekko poniżej linii bioder. Dodatkowo ma pasek, który pięknie podkreśla talię.

Jak się okazuje, ten modny płaszcz pochodzi z bardzo popularnego sklepu internetowego Bonprix. Wcześniej kosztował 179,99 zł - teraz zaś jest przeceniony. Kupimy go za 134,99 zł. Dostępne są wszystkie rozmiary.

Sprawdź też: Ciepłe płaszcze damskie w rozmiarze XS!

 
Więcej o: