"BrzydUla". Ula wróci z urlopu kompletnie odmieniona. Spektakularna metamorfoza głównej bohaterki

Julia Kamińska, odtwórczyni tytułowej roli w serialu "BrzydUla", przeszła metamorfozę. Do sieci trafiły zdjęcia z jej efektami. Wow!

Serial "BrzydUla" był przed laty jedną z najchętniej oglądanych produkcji telewizyjnych. Choć jego emisja zakończyła się w 2009 roku, to po dziesięcioletniej przerwie zdecydowano się ponownie przybliżyć widzom losy bohaterów. Nie da się ukryć, że dzięki dobrze znanej i lubianej obsadzie, serial znów podbił serca widzów. W serialu obecne są bowiem takie postacie, jak Violetta Kubasińska, Marek Dobrzański, Aleks Febo, a także Ula Dobrzańska grana przez Julię Kamińską.

Zobacz wideo

"BrzydUla" - jak Ula Dobrzańska będzie wyglądać po metamorfozie?

W drugiej części sezonu, której akcja toczy się po dziesięciu latach od zakończenia pierwszej serii, poznajemy Ulę Dobrzańską jako mamę trójki dzieci. Żona Marka Dobrzańskiego zrezygnowała z kariery zawodowej, by w pełni zająć się wychowywaniem swoich dzieci. Niestety, rezygnacja z własnego życia i odsunięcie swoich potrzeb na dalszy plan wywołały lawinę wydarzeń, których Ula wolałaby uniknąć - to m.in. kryzys w małżeństwie oraz zdrada, której się dopuściła, gdyż błędnie podejrzewała, że jej mąż ma romans z asystentką, przez co chce się z nią rozwieść.

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia Uli Dobrzańskiej po metamorfozie. Zmiana spowodowana jest trzytygodniowym urlopem, podczas którego główna bohaterka odpoczywała. Efekt? Sami zobaczcie i oceńcie. My jesteśmy zachwycone!

 
Więcej o: