Modelka plus size Ashley Graham opublikowała zdjęcie z kąpieli. Fanki jej dziękują. "Super jest widzieć ciało podobne do mojego"

Ashley Graham nieustannie udowadnia, że kobiece ciało jest piękne w każdym rozmiarze i ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami. Najpopularniejsza modelka plus size uczy również, jak akceptować swoje ciało. Fani z całego świata dziękują jej za to.

Ashley Graham to światowej sławy modelka plus size oraz aktywistka. Od lat promuje ruch body positive pokazując, że kobiece ciało może być piękne w każdym rozmiarze. Jej profil na Instagramie obserwuje nieco ponad 12 milionów osób z całego świata, a liczba ta stale rośnie. Takim wynikiem mało która gwiazda może się pochwalić!

Ashley Graham regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, które pokazują, że ciało w każdym rozmiarze jest piękne. I ze wszystkimi jego niedoskonałościami. Za to właśnie fani tak uwielbiają modelkę.

Zobacz wideo

Ashley Graham opublikowała swoje zdjęcie z kąpieli. Fani zachwyceni

Ashley Graham opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie, którym zachwyciła swoich obserwatorów. Tym razem fotografia została zrobiona w wannie. Modelka ubrana jest w ciemnobeżową bieliznę, a na głowie ma ręcznik. Uwagę zwraca piękny i szeroki uśmiech gwiazdy, która jest dumna ze swojego ciała i całkowicie je akceptuje, ucząc tym samym, żeby i inni mieli podobne podejście.

Przypomniałam sobie wszystkie dowcipy o prysznicu i ostatecznie skończyłam z takim podpisem.

- napisała żartobliwie Ashley Graham.

Zdjęcie bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim od razu posypały się komplementy i podziękowania od zachwyconych fanów. Oto niektóre z ich komentarzy:

Jesteś cudowna.
Super jest widzieć ciało podobne do mojego. Prawdziwe i z krągłościami. Wspaniale! Uwielbiam cię.
Uczysz, jak być dumnym ze swojego ciała.
Królowa.
 
Więcej o: