Joanna Koroniewska zachwyca w modnej sukience z wyprzedaży. Kosztuje mniej niż 90 zł

Joanna Koroniewska po raz kolejny udowodniła, że można wyglądać modnie oraz dobrze i nie trzeba wydawać na to fortuny. Aktorka postawiła na piękną i stylową sukienkę, którą obecnie możecie kupić na wyprzedaży.

Joanna Koroniewska doskonale wie, jak łączyć ze sobą modne i wygodne ubrania. Widać, że popularna aktorka jest na bieżąco z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami. Tym razem gwiazda zachwyciła swoją wiosenną stylizacją, a dokładnie piękną i modną sukienką. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego ASOS i teraz kupicie go na wyprzedaży za mniej niż 90 zł.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska zachwyca w modnej sukience. To model idealny na sezon wiosna 2021. Kupcie go w popularnym sklepie ASOS za mniej niż 90 zł. Jest na wyprzedaży!

Joanna Koroniewska, ku uciesze swoich fanów, jest bardzo aktywna na profilach w mediach społecznościowych. Chętnie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak wygląda jej życie poza kamerami, czyli to prywatne. Aktorka dość często prezentuje na Instagramie swoje stylizacje, którymi inspirują się jej fanki. Tym razem furorę zrobiła sukienka gwiazdy.

Sukienka ma krótki rękaw i długość nieco powyżej kolan. Joanna Koroniewska dobrała do niej ciężkie, czarne botki, dzięki czemu cała stylizacja zyskała charakteru i pazura. Jak się okazuje, sukienka pochodzi z bardzo popularnego sklepu internetowego ASOS i jest teraz na wyprzedaży. Wcześniej kosztowała 121 zł, teraz zaś kupicie ją za jedyne 87 zł.

 
Więcej o: