Agata Młynarska ma nową fryzurę. Postawiła na ostre cięcie. Taka stylizacja włosów optycznie odmładza!

Agata Młynarska postanowiła nieco zmienić swój wygląd na wiosnę. W tym celu udała się do fryzjera, który skrócił jej blond włosy. Dziennikarka postawiła na modną fryzurę bob, która optycznie odmładza.

Agata Młynarska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Dziennikarka od lat wierna jest blond włosom, których długość jedynie bardzo delikatnie zmienia. Zazwyczaj jej pasma sięgają do ramion. Tym razem gwiazda najwidoczniej zapragnęła metamorfozy. W tym celu udała się do fryzjera, a efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Fani byli zachwyceni!

Zobacz wideo

Agata Młynarska i jej nowa fryzura. Dziennikarka postawiła na modną i odmładzającą fryzurę bob

Agata Młynarska opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione tuż po wyjściu od fryzjera. Dziennikarka zaprezentowała fanom swoją metamorfozę. Gwiazda tym razem zdecydowała się skrócić swoje blond włosy, stawiając na bardzo modną i optycznie odmładzającą fryzurę bob. Kolor pasm pozostał bez zmian. Jak wam się podoba Agata Młynarska w nowej fryzurze? 

Bob to najmodniejsze cięcie na wiosnę. Cudowny odcień.
Fryzurka super.
Fajny ten bob.
Przepięknie pani w tej fryzurce.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

 

Bob - modna i odmładzająca fryzura dla dojrzałych kobiet. To hit na sezon wiosna 2021

Bob to ponadczasowa i klasyczna fryzura, która tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody. Kobiety ją uwielbiają! Jest nie tylko stylowa i bardzo kobieca, ale optycznie odmładza. Co więcej, jest łatwa w stylizacji. 

Bob to fryzura, w której włosy są krótkie, ale mają dość bezpieczną długość - zazwyczaj sięgają mniej więcej linii brody. Dodatkowo można nosić do niej grzywkę.

Długość włosów we fryzurze bob najlepiej dobrać do kształtu twarzy:

  • twarz pociągła: włosy powinny być o długości do brody,
  • twarz okrągła: włosy powinny sięgać kilka centymetrów za brodę,
  • twarz kwadratowa: włosy powinny sięgać za brodę.
Więcej o: