Małgorzata Kożuchowska zdradziła swój sposób na gładką twarz bez zmarszczek. "Jak będziecie czytały, że robię lifting, to jest bullshit"

Małgorzata Kożuchowska zdradziła ostatnio na swoim Instagramie, że jej sposobem na piękną, gładką skórę bez zmarszczek jest masaż japoński. Gwiazda przyznała również, że nie stosuje liftingu.

Małgorzata Kożuchowska jest niewątpliwie jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Popularność oraz sympatię widzów zyskała rolami w takich filmach, jak m.in.: "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" czy "Zróbmy sobie wnuka", a także w serialach "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Ku uciesze fanów, aktorka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie śledzi ją nieco ponad milion obserwatorów. A liczba ta stale rośnie!

Małgorzata Kożuchowska regularnie dzieli się z fanami zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia. Przez wielu internautów uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych oraz najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, a swoimi stylizacjami inspiruje wiele fanek. Tym razem podzieliła się sposobem na gładką skórę bez zmarszczek.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska zdradziła swój sposób na twarz bez zmarszczek. To masaż japoński

Małgorzata Kożuchowska pokazała ostatnio na swoim Instagramie, na jaki zabieg na twarz chodzi. Okazuje się, że aktorka swoją piękną i gładką cerę zawdzięcza zabiegowi kobido. Jest to japoński masaż twarzy, który działa jak lifting. A jest bezinwazyjny! Po takim zabiegu skóra jest zrelaksowana, bardziej naciągnięta - wygląda młodziej, zdrowiej i bardziej promiennie. 

Dotrzymałam słowa, minął miesiąc i znowu wróciłam do pani Moniki i oddałam się w jej ręce, dosłownie i w przenośni (...). Mam takie wrażenie, że pani Monika mi wyprasowała skutecznie wszystkie zmarszczki i że podniosła mi całość buzi, łącznie z owalem o jakieś 1,5 centymetra w górę. Więc tak, jak będziecie czytały jakieś pisemka, że robię sobie lifting, to jest bullshit. To jest po prostu masaż. Czuję się mega zrelaksowana i wypoczęta.

- przyznała gwiazda.

 
Więcej o: