Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie w bikini i zaliczyła poważną wpadkę. "Tylko ja szukam ręki na zdjęciu?"

Natalia Siwiec opublikowała swoje zdjęcie w bikini. Fotografia wzbudziła wśród fanów ogromne emocje. Zdaniem wielu z nich gwiazda nieumiejętnie przerobiła swoje zdjęcie, przez co "ucięła" sobie jedną rękę. Sami zobaczcie i oceńcie.

Natalia Siwiec od kilku miesięcy przebywa wraz z rodziną (mężem oraz córką) poza granicami Polski, a dokładnie w Meksyku. Ku uciesze swoich fanów gwiazda na bieżąco zdaje relację ze swojego rajskiego wypoczynku w kurorcie Tulum (półwysep Jukatan). Dzięki temu na Instagramie Natalii Siwiec możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, ale nie tylko!

Gwiazda bardzo często publikuje również fotografie, na których chwali się nie tylko pięknym otoczeniem, ale również swoją rewelacyjną figurą w bikini. Tym razem jednak najnowsze zdjęcie Natalii Siwiec wzbudziło wśród jej fanów wiele nieprzychylnych komentarzy. A poszło o... brak ręki na fotografii. Zdaniem internautów to dowód na to, że gwiazda graficznie przerabia swoje zdjęcie.

Zobacz wideo

Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie w bikini. Fani zarzucili jej, że fotografia jest przerobiona

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie kolejne swoje zdjęcie w bikini. Raczej nie przypuszczała, że zwykła fotografia spotka się z aż taką krytyką. Zdaniem wielu fanów gwiazda nieumiejętnie przerobiła graficznie swoje zdjęcie, w wyniku czego... brakuje jej jednej ręki.

Przepraszam, a gdzie ręka?
Tylko ja szukam ręki na zdjęciu?
Wyglądasz, jakbyś była bez ręki.
Natalia, gdzie jest twoja lewa ręka?
Nawet bez ręki wyglądasz pięknie.

Natalia Siwiec nie odpowiedziała na zarzuty internautów. Zgadzacie się z ich krytyką?

 
Więcej o: