Marcin Hakiel pokazał, jak Kasia Cichopek wygląda bez makijażu. "Żona petarda"

Kasia Cichopek i jej mąż, Marcin Hakiel razem trenują. Ostatnio opublikowali wspólne zdjęcie, zrobione chwilę po treningu. Uwagę zwraca brak makijażu aktorki. Fanom takie naturalne wydanie gwiazdy bardzo przypadło do gustu.

Kasia Cichopek może się pochwalić naprawdę pokaźnym gronem fanów - na Instagramie obecnie obserwuje ją ponad 432 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Dla wielu kobiet aktorka i prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie" stanowi inspirację. Fanki chętnie podglądają, jak Kasia Cichopek dba o urodę, jakie nosi fryzury czy stylizacje. Gwiazda regularnie uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Tym razem to mąż aktorki - Marcin Hakiel, opublikował zdjęcie, na którym pokazał, jak jego żona prezentuje się bez makijażu.

Zobacz wideo

Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni

Kasia Cichopek i jej mąż, Marcin Hakiel, to jedna z tych par polskich gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami swoim życiem nie tylko zawodowym, ale również prywatnym. Tym razem opublikowali wspólne zdjęcie, zrobione zaraz po treningu. Od razu widać, że para nie oszczędzała się. Przy okazji możemy zobaczyć, jak Kasia Cichopek prezentuje się bez makijażu.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Kasia Cichopek w wersji bez makijażu bardzo przypadła im do gustu, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod fotografią, która pojawiła się na Instagramie Marcina Hakiela. Oto niektóre z ich wpisów:

Ślicznie wyglądacie.
Ty Kasiu super.
(...) Żona petarda.
 
Więcej o: