Kasia Tusk pokazała, jak mieszka. Dominuje jeden kolor, ale to dodatki robią furorę. "Jaki klimat"

Kasia Tusk zachwyca nie tylko swoimi stylizacjami, ale również wystrojem mieszkania. Ku uciesze fanów gwiazda dość często uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak mieszka. Tym razem zdradziła, jak wyglądają jej sypialnia oraz salon. Uwagę zwracają piękne i klimatyczne dodatki.

Kasia Tusk już od wielu lat zaliczana jest do grona najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska prowadzi bardzo znanego bloga Makelifeeasier, dzięki któremu odnosi ogromne sukcesy. Ku uciesze swoich licznych fanów blogerka bardzo chętnie dzieli się z nimi zarówno swoim życiem zawodowym, jak również uchyla rąbka tajemnicy z tego prywatnego.

Kasia Tusk może się pochwalić naprawdę imponującą liczbą fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad 391 tysięcy osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Fani Kasi Tusk inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę oraz włosy. Blogerka już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych.

Zobacz wideo

Kasia Tusk pokazała, jak mieszka. Fani są zachwyceni. Dominuje biel, a furorę robią dodatki

Kasia Tusk dość często uchyla również tajemnicy, pokazując również, jak urządziła swoje mieszkanie. Tym razem opublikowała na Instagramie zdjęcie, dzięki któremu możemy podejrzeć, jak wyglądają jej sypialnia oraz salon.

W pomieszczeniach zdecydowanie dominuje jeden, minimalistyczny kolor, a jest nim biały. Charakteru pokojom nadają klimatyczne dodatki. W sypialni znajduje się stara, drewniana komódka, w salonie zaś stolik kawowy, kwiaty w wazonie oraz obrazy i grafiki w ramkach. Uwagę zwraca również biały kominek oraz duże okno w sypialni, dzięki któremu do obu pomieszczeń wpadają promienie słońca.

Kasia Tusk bardzo często jest chwalona przez swoich fanów za wystrój mieszkania. Tym razem również nie obyło się bez komplementów:

Jaki piękny stolik.
Jaki klimat.
Kocham twoje mieszkanie.
Wygląda nowocześnie i pięknie.
 
Więcej o: