Ten tusz daje efekt sztucznych rzęs. Kupicie go na promocji w Rossmannie za niecałe 10 zł

Rossmann ponownie zorganizował megapromocję. To doskonała okazja, aby zakupić swoje ulubione produkty dużo taniej bądź też przetestować nowe. Dzięki tej ofercie możecie kupić np. tak uwielbiany przez kobiety tusz do rzęs LOVELY False Lash. Kosmetyk daje świetne efekty, a przy tym mało kosztuje.

Rossmann regularnie organizuje tak uwielbianą przez swoich klientów megapromocję. Nie inaczej jest i tym razem. Dzięki dużej obniżce cen możemy kupić kosmetyki: do makijażu oraz do pielęgnacji, perfumy, a także środki do czystości w domu i inne produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Promocja już trwa! Niektóre obniżki sięgają nawet 50 procent.

Podczas trwającej megapromocji w drogeriach sieci Rossmann możecie zaopatrzyć się w tak uwielbiany przez kobiety tusz do rzęs LOVELY False Lash. Kosmetyk ten daje rewelacyjne efekty, jak dużo droższe produkty, a kosztuje naprawdę niewiele.

Zobacz wideo

Megapromocja w Rossmann. Od kiedy do kiedy? Podstawowe zasady

Rossmann ponownie zorganizował megapromocję. Wielka obniżka cen rozpoczęła się we wtorek, 16.03 i potrwa jeszcze do środy, 31.03. lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych artykułów z wielu różnych kategorii. Obowiązuje w wybranych drogeriach stacjonarnych oraz w sklepie online. Produkty w obniżonych cenach mogą kupić wszyscy klienci, niezależnie od tego, czy są zarejestrowani w Klubie Rossmann i posiadają kartę, czy też nie.  

Tusz do rzęs LOVELY False Lash to hit! Teraz kupicie go na promocji w sklepach Rossmann

Tusz do rzęs LOVELY False Lash to jeden z tych produktów do makijażu, który bardzo szybko znika z półek. Kobiety uwielbiają go za świetne efekty i niską cenę. Nic dziwnego! Tusz LOVELY False Lash w bardzo prosty i szybki sposób daje bowiem efekt sztucznych rzęs. Pięknie wydłuża włoski, pogrubia, a dodatkowo podkręca i maksymalnie podnosi. A wszystko to zasługa odpowiednio wyprofilowanej szczoteczki, która jest bardzo łatwa w użyciu.

Tusz do rzęs LOVELY False Lash (różowe opakowanie) kupicie w drogeriach sieci Rossmann (tych stacjonarnych, jak również w sklepie on-line). Jego regularna cena to 13,79 zł, jednak teraz kupicie go na promocji. Dzięki temu zapłacicie za niego jedyne 8,99 zł.