Michał Wiśniewski pokazał, jak wygląda jego 17-letnia córka. "Jaka ona piękna". Podobna do taty?

Michał Wiśniewski chętnie pokazuje swoje dzieci na profilach w mediach społecznościowych. Tym razem opublikował zdjęcie 17-letniej Fabienne i nowo narodzonego syna Falco Amadeusa. Fani byli zachwyceni urodą nastolatki.

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym tatą piątki dzieci - Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne, a jego ostatnie dziecko, syn Falco Amadeus, przyszło na świat na początku lutego 2021 roku. Od tego czasu szczęśliwy ojciec bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim kolejnym potomkiem, wrzucając do sieci jego rozczulające zdjęcia oraz nagrania.

Ostatnio Michał Wiśniewski opublikował fotografię swojego najmłodszego dziecka w ramionach Fabienne. Większość fanów przede wszystkim zwróciła uwagę na urodę nastolatki, komplementując ją.

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski pokazał, jak wygląda jego 17-letnia córka Fabienne. Fani zachwyceni urodą nastolatki

Fabienne Marta Wiśniewska przyszła na świat w sierpniu 2003 roku. Jej mamą jest była żona Michała Wiśniewskiego - Marta Wiśniewska (znana jako Mandaryna). Nastolatka jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy podejrzeć, co lubi i jak spędza wolny czas. Obecnie obserwuje ją prawie 13 tysięcy osób.

Michał Wiśniewski bardzo chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swoich dzieci. Tym razem opublikował wzruszającą fotografię 17-letniej Fabienne i najmłodszego syna Falco Amadeus. Większość internautów skupiła się na wyglądzie nastolatki. Pod zdjęciem wprost posypały się komplementy. Oto niektóre z komentarzy zachwyconych internautów:

Jaka ona piękna.
Przepiękna dziewczyna. Cała mama.
Ale śliczna Fabka.
Jejku, jaka ta Fabka jest śliczna!
 
Więcej o: