Kasia Cichopek pokazała, jak mieszka. Postawiła na minimalizm. Jeden dodatek robi furorę

Kasia Cichopek uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując, jak wygląda jej mieszkanie, a dokładnie kuchnia. Pomieszczenie urządzone jest w minimalistycznym stylu. Uwagę zwraca drzewko doniczkowe, które nadaje całej kuchni wyjątkowego klimatu.

Kasia Cichopek może się pochwalić naprawdę szerokim gronem fanów, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda. Obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad 433 tysięcy osób z całej Polski, jednak liczba ta nieustannie rośnie. Dla wielu kobiet aktorka i prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie" stanowi inspirację. Fanki chętnie podglądają, jak Kasia Cichopek dba o urodę, jakie nosi fryzury czy stylizacje.

Kasia Cichopek regularnie pokazuje na swoim Instagramie, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna aktorka dość często dzieli się fankami informacjami na temat tego, gdzie kupuje swoje ubrania, buty czy dodatki. Tym razem gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując, jak urządziła swoją kuchnię.

Zobacz wideo

Kasia Cichopek pokazała, jak mieszka. Jej kuchnia robi wrażenie

Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które chętnie pokazują fanom nie tylko swoje życie zawodowe, ale również prywatne. Dość często publikuje zdjęcia, zrobione w mieszkaniu, dzięki czemu możemy choć trochę podejrzeć, jak jest urządzone. Tym razem aktorka zaprezentowała fanom swoją kuchnię.

Kuchnia Kasi Cichopek urządzona jest w dość minimalistycznym stylu. Dominuje w niej jeden, spokojny kolor - biały. Jedynie blat ma ciemny odcień. Uwagę zwraca drzewko doniczkowe postawione w rogu kuchni. Ten jeden, dość niepozorny element nadaje całemu pomieszczeniu odpowiedniego klimatu. Jak wam się podoba taka minimalistyczna kuchnia Kasi Cichopek?

 
Więcej o: