Katarzyna Skrzynecka w najmodniejszej fryzurze sezonu. To hit! Zajmuje tylko 5 minut, a działa jak błyskawiczny lifting

Katarzyna Skrzynecka postawiła na bardzo modną i tak uwielbianą przez kobiety fryzurę bun lift. Taka stylizacja włosów działa jak błyskawiczny lifting, dzięki czemu optycznie odmładza.

Katarzyna Skrzynecka zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka i jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" od lat wierna jest włosom koloru blond, których odcień jedynie delikatnie zmienia. Podobnie jest również z długością jej pukli. Raz sięgają ramion, innym razem są lekko krótsze. Zmiany te zawsze są jednak delikatnie.

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka i jej odmładzająca fryzura bun lift. Zajmuje mniej niż 5 minut, a działa jak błyskawiczny lifting

Katarzyna Skrzynecka najczęściej swoje długie blond włosy nosi rozpuszczone. Ostatnio jednak postawiła na bardzo modną i tak uwielbianą przez kobiety fryzurę bun lift. Taka banalnie prosta stylizacja włosów zajmuje dosłownie chwilę, a działa jak błyskawiczny lifting - optycznie odmładza!

Bun lift to bardzo modna fryzura, która cieszy się niesłabnącą popularnością już od kilku sezonów. Na czym polega jej fenomen? Na tym, że jest prosta i szybka w zrobieniu, a daje spektakularne efekty - optycznie odmładza! Na jej punkcie wprost oszalały zagraniczne gwiazdy, m.in.: Jennifer Lopez, Nicole Richie. W takiej modnej odmładzającej fryzurze możemy często zobaczyć również modelki na pokazach światowych projektantów.

Bun lift to fryzura, które optycznie odejmuje lat i działa jak ekspresowy lifting twarzy. Jest to zatem prosta, szybka, tania i przede wszystkim mniej inwazyjna metoda na odmładzanie w porównaniu do drogich zabiegów medycyny estetycznej. Wystarczy zrobić sobie na głowie koczek, aby uzyskać efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek.

Bun lift - jak wygląda ta modna fryzura odmładzająca?

Bun lift fryzura to kok, który robi się wysoko na głowie. Aby uzyskać odmładzający efekt, ważne jest, aby były mocno zebrane, gładko zaczesane do góry i spięte. W ten prosty i naprawdę szybki sposób (w mniej nić pięć minut) uzyskamy efekt optycznego liftingu twarzy bez skalpela. Dzięki fryzurze bun lift skóra jakby podnosi się do góry, sprawiając optyczne wrażenie bardziej napiętej i jędrnej. Dodatkowo taka stylizacja włosów optycznie wygładza zmarszczki.

Bun lift fryzura - jak zrobić krok po kroku?

Fryzura bun lift jest bardzo prosta i szybka do zrobienia. Wystarczy zebrać wszystkie włosy, mocno i gładko zaczesać do góry i spiąć w ciasny kok. Pamiętaj, że pasma nie mogą być luźne, bo w ten sposób nie uzyskamy efektu błyskawicznego liftingu bez skalpela.

 
Więcej o: