Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie w bikini. "Z bieganiem czy bez tak wyglądasz chudzinko"

Joanna Koroniewska zatęskniła za wakacjami. Z tej okazji podzieliła się z fanami swoim zdjęciem w bikini. Internauci zwrócili uwagę na rewelacyjną sylwetkę aktorki, komplementując ją.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 540 tysięcy obserwatorów. Aktorka chętnie dzieli się na swoim profilu różnymi zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że grono internetowych fanów Joanny Koroniewskiej nieustannie się powiększa, co zawdzięcza nie tylko swoim rolom, lecz także dystansem do świata i niezwykłym poczuciem humoru, które są doskonale widoczne w social mediach aktorki.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska na odważnym zdjęciu. Pokazała się w bikini. Fani zachwyceni

Joanna Koroniewska tęskni za latem i za ładną pogodą. Swoją tęsknotą podzieliła się z fanami na Instagramie, publikując wakacyjne zdjęcie, na którym jest w pomarańczowym bikini. Przy okazji popularna aktorka zdradziła również, czemu zawdzięcza szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Okazuje się, że jej sposobem jest regularne bieganie.

Wy też tęsknicie za lepszą pogodą? Ja tęsknię za latem i za takim ciałem. Nie, to nie Photoshop, a efekt uboczny biegania, do którego niebawem planuję wrócić! Nic tak nie wyrzeźbiło mi ciała jak bieganie właśnie! To jak, ruszamy tyłki z kanapy? (...) Przy okazji to powiem wam, że takie zdjęcia mnie osobiście bardzo motywują… A was?!

- napisała na Instagramie Joanna Koroniewska.

Zdjęcie bardzo przypadło do gustu fanom aktorki. W zaledwie parę chwil zasypali ją licznymi komplementami.

Aśka! Ale ty masz super ciało.
Ty z bieganiem czy bez, tak wyglądasz chudzinko.
Świetna figura.
Figura marzenie.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

 
Więcej o: