Kasia Cichopek zachwyca w hitowych butach za mniej niż 90 zł. Kupicie je teraz na promocji

Kasia Cichopek po raz kolejny zachwyciła fanki swoją stylizacją, udowadniając przy tym, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna aktorka postawiła na sportowy look, w którym uwagę zwracają obłędne buty sportowe. Jak się okazuje, pochodzą z popularnego sklepu internetowego. I są teraz na przecenie!

Kasia Cichopek może się pochwalić naprawdę szerokim gronem fanów, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda. Obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad 434 tysięcy osób z całej Polski, jednak liczba ta nieustannie rośnie. Dla wielu kobiet aktorka i prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie" stanowi inspirację. Fanki chętnie podglądają, jak Kasia Cichopek dba o urodę, jakie nosi fryzury czy stylizacje.

Kasia Cichopek regularnie pokazuje na swoim Instagramie, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna aktorka dość często dzieli się fankami informacjami na temat tego, gdzie kupuje swoje ubrania, buty czy dodatki. Tym razem Kasia Cichopek zachwyciła swoimi modnymi sportowymi butami. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego i kosztuje mniej niż 90 zł.

Zobacz wideo

Kasia Cichopek w hitowych butach za mniej niż 90 zł. Wiemy, gdzie je kupiła

Kasia Cichopek regularnie prezentuje na Instagramie swoje stylizacje, zarówno te codzienne, jak również na specjalne okazje czy wyjścia. Tym razem aktorka opublikowała zdjęcie zrobione podczas niedzielnego spaceru po Warszawie. Gwiazda wykorzystała ładną pogodę i udała się m.in. na plac Grzybowski. 

Tego dnia Kasia Cichopek postawiła na sportowy look. Miała na sobie białą bluzę oraz beżowe spodnie o prostym kroju, których nogawki lekko podwinęła. Całość stylizacji aktorka uzupełniła modnym, beżowym płaszczem typu trencz oraz niewielką niebieską torebką. Uwagę zwracają białe, sportowe buty gwiazdy. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego born2be.pl. Co więcej, obecnie buty te są przecenione, dzięki czemu możecie je mieć już za 79,99 zł.

 
Więcej o: