54-letnia Salma Hayek zachwyca bez makijażu. Fani oczarowani. "Twoja uroda powala"

Salma Hayek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak aktorka wygląda w wersji naturalnej. Zdaniem fanów bez makijażu wygląda przepięknie. Sami zobaczcie i oceńcie.

Salma Hayek to popularna na całym świecie meksykańska aktorka. Tej pani raczej chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zdecydowana większość osób kojarzy ją jednak przede wszystkim z ról aktorskich oraz z wystąpień na czerwonym dywanie. Niewiele osób wie, jak gwiazda wygląda w wersji kompletnie naturalnej i bez makijażu. Tym razem aktorka pokazała wszystkim, jak prezentuje się bez make-upu. Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie!

Zobacz wideo

Salma Hayek pokazała się w wersji naturalnej - bez makijażu. Fani zachwyceni

Ku uciesze licznych fanów Salma Hayek jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad 17,7 miliona osób z całego świata, a liczba ta nieustannie rośnie. Tym razem gwiazda pokazała się swoim fanom w wersji naturalnej - kompletnie bez makijażu. Na reakcję fanów aktorki nie trzeba było długo czekać.

Twoja uroda powala.
Jaka piękna.
Perfekcyjna.
Piękne zdjęcie.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

 

Salma Hayek - jak dba o urodę?

Aktorka, która we wrześniu ubiegłego roku skończyła 54 lata, wciąż zachwyca swoim młodym wyglądem. Podobnie jak Jennifer Lopez, konsekwentnie zaprzecza, że jest to zasługa zabiegów medycyny estetycznej.

Nigdy nie zrobiłam sobie czegoś, tylko dlatego, że promowano to jako "największy cud". Trzymam się z dala od agresywnych zabiegów. Nigdy nawet nie zrobiłam silnego peelingu czy mikrodermabrazji.

- mówiła w rozmowie z "New Beauty".

Salma Hayek w wywiadach często zdradza swoje sposoby na promienny i młody wygląd. Okazuje się, że aktorka stosuje różne diety oczyszczające. Poza tym uwielbia kosmetyki typu hand-made oraz aromaterapię. Bardzo ważnym elementem jej pielęgnacji jest także wieczorny demakijaż.

Więcej o: