Jennifer Lopez w najmodniejszym kolorze włosów. To hit na ten sezon! Odmładza

Jennifer Lopez regularnie udowadnia, że jest na bieżąco z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami. Nie inaczej jest i tym razem. Gwiazda postawiła na niezwykle modny kolor włosów - miodowy blond. Taki odcień jest naturalny i bardzo kobiecy. Co więcej, odmładza!

Jennifer Lopez może się pochwalić ogromną rzeszą fanów. Na Instagramie obecnie obserwuje ją nieco ponad 148 miliona osób z całego świata, a liczba ta nieustannie rośnie. Dla wielu kobiet piosenkarka i aktorka stanowi inspirację, jeżeli chodzi o stylizacje oraz sposoby dbania o ciało czy urodę. Internautki kopiują również fryzury gwiazdy. Tym razem Jennifer Lopez postawiła na bardzo modny obecnie kolor włosów czyli miodowy blond.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez w najmodniejszym kolorze włosów. To hit na ten sezon! Odmładza

Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podejrzeć, jaki obecnie piosenkarka ma kolor włosów. Gwiazda postawiła na najmodniejszy odcień, który jest hitem sezonu. Miodowy blond to kolor, na punkcie którego oszalały kobiety na całym świecie - jest to bowiem jedna najczęściej wyszukiwanych w sieci metod koloryzacji włosów. 

 

Miodowy blond - jak wygląda ten modny kolor włosów?

Miodowy blond to modny kolor włosów, który jest bardzo naturalny, do tego kobiecy i twarzowy, a w dodatku optycznie odmładza, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla dojrzałych kobiet. Jak wygląda? Jest połączeniem tradycyjnego blondu z delikatnym, jasnym brązem. Kolor ten odmładza i łagodzi rysy twarzy, jak większość blondów. Miodowy blond to bardzo naturalny odcień, dlatego idealnie nadaje się dla kobiet, które nie lubią zbyt odważnych i rzucających się w oczy kolorów włosów.

Miodowy blond - komu pasuje ten modny kolor włosów, a komu nie?

Miodowy blond to ciepły odcień. Dlatego też pasuje głównie kobietom o ciepłych typach urody, czyli tzw. wiosnom oraz jesieniom. Kto powinien zrezygnować z miodowego blondu? Przede wszystkim panie o letnich i zimowych typach urody. Miodowy blond to kolorów włosów, który najlepiej prezentuje się z brązowymi, piwnymi, a także złotymi kolorami oczu.

Miodowy blond - jak go osiągnąć?

Miodowy blond to kolor włosów, który najlepiej zrobić u sprawdzonego fryzjera. Wtedy będziemy mieli pewność, że nasz kolor będzie dokładnie taki, jak chcemy, a nie zielony, pomarańczowy czy rudy. Najlepiej udać się do fryzjera ze zdjęciami kolorów włosów, który chcemy mieć.

Pamiętaj, że jeśli masz ciemne włosy i chcesz uzyskać miodowy blond, konieczna będzie uprzednia ich dekoloryzacja u doświadczonego fryzjera. W takim przypadku nie planujmy samodzielnego farbowania w domu. Pamiętaj również o tym, że farbowanie (rozjaśnianie) niszczy i wysusza włosy, dlatego koniecznie zadbaj o ich odpowiednią pielęgnację, a przede wszystkim o regularne nawilżanie.

Więcej o: