Julia Kamińska na planie serialu "Brzydula" zachwyca w obłędnej sukience z popularnej sieciówki. Znamy jej cenę

Julia Kamińska niedawno pojawiła się na planie serialu "BrzydUla" w ślicznej, błękitnej sukience, którą zachwyciła swoje fanki. Jak się okazuje, ubranie to pochodzi z popularnej polskiej sieciówki Reserved i kosztuje mniej niż 150 zł.

Julia Kamińska ponownie gości na naszych ekranach w niezwykle popularnym serialu "BrzydUla". 10 lat temu produkcja ta zrobiła ogromną furorę wśród widzów. Dlatego zdecydowano o nagraniu jej drugiej części, którą już możemy oglądać od października 2020 roku. Serial emitowany jest na antenie stacji TVN7 i codziennie przyciąga przed telewizory wielu widzów. Jakiś czas temu główna bohaterka Ula (grana przez Julię Kamińską) przeszła metamorfozę. W jednym z odcinków odmieniona pojawiła się w obłędnej sukience. Jak się okazuje, ubranie to pochodzi z popularnej sieciówki Reserved.

Zobacz wideo

Julia Kamińska pojawiła się w serialu "Brzydula" w obłędnej sukience z Reserved. Znamy jej cenę

Po przejściu metamorfozy Ula zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale również stylizacjami. W jednym z niedawnych odcinków główna bohaterka pojawiła się w pięknej, niebieskiej sukience, którą zachwyciła fanów serialu. Widzowie wprost zasypali pytaniami Julię Kamińską o to, skąd pochodzi owe ubranie. Jak się okazuje, sukienka należy do popularnej polskiej sieciówki, czyli Reserved.

W życiu nie dostałam tylu pytań o ciuch z planu. Sukienka jest z Reserved, przerobiona, bez kołnierzyka.

- wyznała Julia Kamińska na swoim Instagramie.

Sukienkę kupicie w sklepach Reserved za niecałe 120 zł. Idealnie sprawdzi się zarówno do balerinek czy butów na obcasie. Podczas chłodniejszych dni można dobrać do niej botki i klasyczną kurtkę ramoneskę bądź lekki sweterek.

 
Więcej o: