Jennifer Lopez pokazała się w bardzo odważnej kreacji. Fani zachwyceni. "Jak można być tak perfekcyjnym?"

Jennifer Lopez regularnie publikuje na Instagramie swoje gorące i odważne zdjęcia, na których chwali się wysportowanym ciałem. Nie inaczej jest i tym razem. "Najpiękniejsza na świecie" - komentują zachwyceni fani.

Jennifer Lopez zdecydowanie jest jedną z tych gwiazd, dla której czas się zatrzymał. 51-latka może się pochwalić piękną, błyszczącą cerą, rewelacyjnymi włosami oraz świetną sylwetką. Gwiazda nigdy jednak nie ukrywała, że jej kobieca, wysportowana i lekko umięśniona figura to efekt regularnych oraz intensywnych treningów. Piosenkarka ciężko pracuje na swoją sylwetkę i chętnie się nią chwali. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez w odważnych stylizacjach pochwaliła się rewelacyjną sylwetką. Fani zachwyceni

Jennifer Lopez ma 51 lat, ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania czy zdjęciach ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Jennifer Lopez opublikowała ostatnio na swoim Instagramie efekty jej najnowszej sesji zdjęciowej. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak obecnie prezentuje się forma gwiazdy. Piosenkarka pozuje bowiem w odważnych stylizacjach. Wow, gwiazda wygląda rewelacyjnie! Dla niej czas zdecydowanie się zatrzymał.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W zaledwie kilka chwil pod zdjęciem Jennifer Lopez wprost posypały się komplementy od zachwyconych internautów. Oto niektóre z ich komentarzy:

Królowa.
Drugie zdjęcie najlepsze. Jesteś tak zachwycająca.
Najpiękniejsza na świecie.
Jak można być tak perfekcyjnym?
 
Więcej o: