Rossmann wyprzedaje uwielbiany przez kobiety tusz do rzęs. Daje spektakularne efekty, a kosztuje mniej niż 30 zł

Tusz Maybelline The Colossal to produkt, który maksymalnie pogrubia rzęsy, nadaje im wyrazistości, nie sklejając ich przy tym. Nic dziwnego, że kobiety na całym świecie tak go uwielbiają. A teraz kupicie go dużo taniej w drogeriach sieci Rossmann.

Rossmann przygotował super ofertę dla swoich klientek. Fanki maksymalnie pogrubionych i pięknie rozdzielonych rzęs będą zachwycone! Jeden z ich ulubionych tuszy jest właśnie na promocji. Chodzi dokładnie o maskarę do rzęs Maybelline The Colossal. W ramach najnowszej promocji w drogeriach sieci Rossmann ten uwielbiany tusz kupicie teraz za mniej niż 30 zł. Oferta już ruszyła!

Zobacz wideo

Rossmann promocje. Tusz do rzęs Maybelline The Colossal kupicie teraz dużo taniej - za mniej niż 30 zł

Rossmann wystartował właśnie z wielką promocją, którą tak uwielbiają klienci drogerii. Chodzi o rabaty na wybrane kosmetyki do makijażu, ale nie tylko. W ramach tej promocji kultowy już tusz do rzęs Maybelline The Colossal kupimy za zaledwie 25,49 zł. Jego cena regularna to 38,99 zł. Jak widać, obniżka jest naprawdę ogromna. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoje zapasy w kosmetykach do makijażu bądź też przetestować nowe. 

Promocja w Rossmann już trwa. Zaczęła się w piątek, 1 kwietnia i potrwa jeszcze półtora tygodnia aż do piątku 15 kwietnia.

Tusz do rzęs Maybelline The Colossal - jakie daje efekty?

Tusz Maybelline The Colossal ma za zadanie przede wszystkim maksymalnie pogrubiać rzęsy, dzięki czemu spojrzenie nabiera wyrazistości. Co ważne, maskara nie skleja przy tym włosków, dokładnie je rozdzielając. Tusz dodatkowo ma taką konsystencję, która ułatwia jego nakładanie. 

Tusz Maybelline The Colossal wyposażony jest w specjalną szczoteczkę Mega Brush. To właśnie ona ułatwia nakładanie maskary, dzięki czemu malowanie przebiega szybko i sprawnie. Jak czytamy na stronie producenta:

Formuła nasycona kolagenem umożliwia dokładne pokrycie rzęs. Dodatkowo w tuszu zostały wykorzystane ultraczarne pigmenty, które pozwalają na maksymalną intensywność i głębię spojrzenia.