Kasia Cichopek zachwyca w odważnym kostiumie kąpielowym. "Dla mnie petarda"

Kasia Cichopek przebywa od kilku dni na Dominikanie. Ku uciesze swoich fanów aktorka na bieżąco zdaje relację ze swojego błogiego wypoczynku. Szczególną uwagę internautów zwróciło jej zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Fani byli pod wrażeniem wyglądu Kasi Cichopek.

Kasia Cichopek może się pochwalić naprawdę szerokim gronem fanów, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda. Obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad 437 tysięcy osób z całej Polski, jednak liczba ta nieustannie rośnie. Dla wielu kobiet aktorka i prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie" stanowi inspirację. Fanki chętnie podglądają, jak Kasia Cichopek dba o urodę, jakie nosi fryzury czy stylizacje.

Ku uciesze fanów, gwiazda bardzo chętnie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując im, jak wygląda jej życie zarówno to zawodowe, jak również prywatne. Tym razem Kasia Cichopek zdała relację ze swojego rajskiego wypoczynku.

Zobacz wideo

Kasia Cichopek odsłoniła ciało w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni

Kasia Cichopek od kilku dni odpoczywa razem z całą rodziną na Dominikanie. Relację ze swojego błogiego wypoczynku na bieżąco zdaje za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, ale nie tylko! Gwiazda bowiem bardzo chętnie publikuje zdjęcia, na których jest w kostiumie kąpielowym. Nie inaczej było i tym razem.

W wielkanocny poniedziałek Kasia Cichopek opublikowała fotografię, do której pozuje w białym kostiumie kąpielowym z mocno wyciętym dekoltem. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu rzadko widujemy gwiazdę. Wygląda rewelacyjnie! Podobnego zdania są również fani aktorki.

Piękna, naturalna kobieta. Kasiu ślicznie wyglądasz
Dla mnie petarda.
Cudo, przepiękna jesteś.
Piękna, zgrabna i mądra kobieta.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów Kasi Cichopek.

 
Więcej o: