To tani zamiennik kultowego podkładu Dior. Kupicie go na promocji w sklepach Rossmann za niecałe 8 zł

Fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda to według wielu internautek doskonały zamiennik kultowego podkładu Dior Forever Skin Glow. Daje rewelacyjne efekty: nie tylko dobrze kryje, ale również nawilża i pielęgnuje skórę. I co ważne, kosztuje naprawdę niewiele. Teraz kupicie go na promocji.

Fluid mineralny Make-Up Academie popularnej marki Bielenda to zdaniem wielu internautek rewelacyjny i tani zamiennik dużo droższego produktu do makijażu, czyli rozświetlającego podkładu Dior Forever Skin Glow. Warto przy tym zwrócić uwagę, że ten pierwszy zazwyczaj kosztuje koło 14-16 zł (dość często jest też na promocji). Zaś cena podkładu Dior Forever Skin Glow waha się mniej więcej w przedziale od 180 do 230 zł. Jeśli oba produkty dają podobne efekty, to po co przepłacać?

Zobacz wideo

Fluid mineralny Make-Up Academie popularnej Bielenda - tani i rewelacyjny zamiennik rozświetlającego pokładu Dior Forever Skin Glow

Fluid mineralny Make-Up Academie popularnej marki Bielenda to wegański podkład, który łączy w sobie dwie funkcje. Po pierwsze, działa jak typowy fluid, czyli zapewnia dobre krycie wszelkich niedoskonałości na twarzy. Po drugie zaś, dodatkowo daje również piękny i naturalny efekt promiennego blasku oraz rozświetlenia. W efekcie skóra wygląda zdrowo i świeżo.

Co ważne, fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda nie obciąża skóry, nie zatyka porów, a także nie powoduje powstawania zaskórników. W swoim składzie zawiera sok z truskawki, dzięki któremu dodatkowo wykazuje działanie nawilżające i odżywające naskórek.

Fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda ma bardzo dobre krycie, ale jednocześnie pięknie scala się ze skórą, dzięki czemu nie daje efektu maski. Co ważne, jest bardzo trwały i utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.

Fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda - rewelacyjny produkt do makijażu. Kupicie go w sklepach Rossmann za mniej niż 9 zł. Jest teraz na promocji!

Fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda ma ogromny atut, jakim jest niska cena w porównaniu do słynnego podkładu Diora Forever Skin Glow. Bez problemu kupicie go w drogeriach sieci Rossmann za 12,99 zł - to jego regularna cena. Teraz zaś jest na promocji, dzięki czemu możecie go mieć już za jedyne 7,99 zł.