Małgorzata Kożuchowska zachwyca w modnej sukience. Wiemy, gdzie ją kupiła

Małgorzata Kożuchowska raz kolejny udowadnia, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek postawiła na piękną, wiosenną sukienkę, którą zachwyciła. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego Bonprix i kosztuje mniej niecałe 100 zł.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek - gwiazda może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Dla wielu kobiet aktorka stanowi inspirację modową. Cokolwiek na siebie założy, zawsze wygląda świetnie. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w modnej sukience. Wiemy, gdzie ją kupiła

Małgorzata Kożuchowska regularnie pokazuje, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Gwiazda bardzo często zakłada ubrania, buty, torebki czy inne dodatki z popularnych sieciówek. Nie inaczej było i tym razem. Małgorzata Kożuchowska zachwyciła swoje fanki piękną, modną, wiosenną sukienką. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego Bonprix.

Tego dnia Małgorzata Kożuchowska postawiła na wiosenny look. Założyła piękną sukienkę w drobne, kolorowe kwiatki. Całość uzupełniła lekką, różową kurteczką. Trzeba przyznać, że w takim wiosennym, radosnym wydaniu aktorka wygląda fenomenalnie. 

Sukienkę kupicie w sklepie internetowym Bonprix za około 100 zł. W ofercie znajdziecie wszystkie rozmiary od 38 do 54. Taka sukienka dobrze będzie wyglądać zarówno ze sportowymi butami np. trampkami, jak również balerinkami czy czółenkami.

 
Więcej o: