Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swoją stylizację. Uwagę zwracają jej buty. "Jak do trumny"

Małgorzata Rozenek-Majdan raczej nie przypuszczała, że jej stylizacja spotka się z aż taką krytyką. O co poszło? O buty "Perfekcyjnej".

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w polskim show-biznesie. Prowadząca takie programy, jak "Perfekcyjna Pani domu" czy "Projekt Lady" już od dobrych kilku lat jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 1,4 mln obserwatorów. A liczba ta nieustannie rośnie!

Na swoim profilu Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. W ostatnim czasie relacjonuje również swoje postępy w powrocie do formy po urodzeniu trzeciego synka, dzięki czemu motywuje wiele kobiet do dbania o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną. Gwiazda chętnie dzieli się również swoimi stylizacjami. W jednej z ostatnich buty bardzo nie przypadły do gustu fanom prezenterki.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swoją stylizację. Fani ostro skrytykowali jej buty

Małgorzata Rozenek-Majdan, jak to ma w zwyczaju, pochwaliła się na Instagramie swoją stylizacją. Tego dnia gwiazda postawiła na czerń w wersji total look i sportowy, wygodny styl. Uwagę internautów zwróciły buty prezenterki, które zostały ostro przez nich skrytykowane. Oto niektóre z ich niepochlebnych komentarzy:

Buty jak do trumny.
Super stylizacja tylko buty załamały wszystko. Ciężki but bliżej kostki - ja to tak widzę.

Zgadzacie się z opinią fanów gwiazdy?

 
Więcej o: