Marta Wiśniewska już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę. "Wyglądasz jak milion dolarów"

Marta Wiśniewska (znana jako Mandaryna) postawiła zmienić coś w swoim wyglądzie. W tym celu udała się do fryzjera, który przefarbował jej włosy na brąz. Dodatkowo gwiazda zdecydowała się również na lekkie podcięcie swoich pasm, stawiając na modną fryzurę bob.

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska, to polska tancerka, choreografka oraz instruktorka tańca. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim małżeństwu z wokalistą zespołu Ich Troje (w którym tańczyła), czyli z Michałem Wiśniewskim.

Para wzięła również udział w głośnym reality show pt. "Jestem jaki jestem". Program pokazywał ich codzienne życie. Mandaryna ma na swoim koncie także epizod ze śpiewaniem. Marta i Michał Wiśniewscy mają dwoje dzieci: syna i córkę. Para rozwiodła się w 2006 roku. 

Ku uciesze fanów, Marta Wiśniewska jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak obecnie wygląda i czym się zajmuje. Mandaryna przeszła właśnie ogromną metamorfozę, której efektami podzieliła się na Instagramie. Zmiana jest naprawdę duża, a fani są zachwyceni!

Zobacz wideo

Marta Wiśniewska przeszła metamorfozę. Już nie jest blondynką

Marta Wiśniewska najwidoczniej zapragnęła ostatnio zmiany i w tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda, która przez wiele lat wierna była blond włosom, tym razem postawiła na brąz. Zmiana jest ogromna! Marta Wiśniewska podcięła również swoje włosy, stawiając na modną fryzurę bob. Jak wam się podoba w takim wydaniu? Naszym zdaniem w brązowych włosach wygląda bardzo stylowo i elegancko.

Śliczna.
Super kolor włosów.
To jest twój kolor! Mega!!! Wyglądasz jak milion dolarów.
Przepięknie.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

 
Więcej o: