Kasia Cichopek na rajskich wakacjach w sukience z popularnego sklepu. Kupicie ją teraz na promocji!

Kasia Cichopek po raz kolejny zachwyciła fanki swoją stylizacją, udowadniając przy tym, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna aktorka postawiła piękną, letną sukienką, którą zachwyciła swoje fanki.

Kasia Cichopek może się pochwalić naprawdę szerokim gronem fanów, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda. Obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad 441 tysięcy osób z całej Polski, jednak liczba ta nieustannie rośnie. Dla wielu kobiet aktorka i prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie" stanowi inspirację. Fanki chętnie podglądają, jak Kasia Cichopek dba o urodę, jakie nosi fryzury czy stylizacje.

Zobacz wideo

Kasia Cichopek na rajskich wakacjach w sukience z popularnego sklepu. Kupicie ją teraz na promocji!

Kasia Cichopek regularnie pokazuje na swoim Instagramie, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna aktorka dość często dzieli się fankami informacjami na temat tego, gdzie kupuje swoje ubrania, buty czy dodatki. Tym razem Kasia Cichopek zachwyciła swoją obłędną sukienką. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego. Co więcej, sukienkę kupicie obecnie na promocji.

Kasia Cichopek od kilku dni odpoczywa razem z całą rodziną na Dominikanie. Relację ze swojego błogiego wypoczynku na bieżąco zdaje za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, ale nie tylko! Gwiazda bardzo chętnie chwali się również swoimi stylizacjami. 

Na ostatnim zdjęciu aktorki na Instagramie możemy ją zobaczyć w pięknej, białej, długiej sukience. Ubranie jest bardzo zwiewne, kobiece i idealnie nadaje się na lato. Jak się okazuje, sukienka pochodzi z popularnego sklepu internetowego Born2be. Jeszcze niedawno kosztowała 209,99 zł, teraz zaś dzięki promocji możecie ją kupić już za 179,99 zł.

 
Więcej o: