Ten tusz daje efekt sztucznych rzęs. Kupicie go na sklepach Rossmann za niecałe 14 zł

Tusz do rzęs LOVELY False Lash to jeden z tych kosmetyków, które znikają z półek sklepowych w mgnieniu oka. Kobiety uwielbiają go za świetne efekty, jak daje i za to, że jest taki tani.

Piękne, długie i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Niestety dla większości natura nie była tak hojna. Można sobie jednak szybko pomóc. Wystarczy użyć tuszu do rzęs LOVELY False Lash. Kosmetyk daje świetne efekty (jak dużo droższe produkty do makijażu), a przy tym mało kosztuje. Bez problemu kupicie go w drogeriach sieci Rossmann, zarówno tych stacjonarnych, jak również on-line.

Zobacz wideo

Tusz do rzęs LOVELY False Lash to hit! Kupicie go w sklepach Rossmann za mniej niż 14 zł

Tusz do rzęs LOVELY False Lash to jeden z tych produktów do makijażu, który bardzo szybko znika z półek. Kobiety uwielbiają go za świetne efekty i niską cenę. Nic dziwnego! Tusz LOVELY False Lash w bardzo prosty i szybki sposób daje bowiem efekt sztucznych rzęs. Pięknie wydłuża włoski, pogrubia, a dodatkowo podkręca i maksymalnie podnosi. A wszystko to zasługa odpowiednio wyprofilowanej szczoteczki, która jest bardzo łatwa w użyciu.

Tusz do rzęs LOVELY False Lash (różowe opakowanie) kupicie w drogeriach sieci Rossmann (tych stacjonarnych, jak również w sklepie on-line). Jego regularna cena to 13,79 zł. Dość często można kupić go jeszcze taniej, ponieważ na promocji.