Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak ostro trenuje. Fani pod wrażeniem. "Muszę odsapnąć po obejrzeniu ciebie"

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie pokazuje na swoim Instagramie, jak trenuje w domowym zaciszu. Jej najnowsze nagranie zrobiło ogromną furorę wśród fanów prezenterki.

Małgorzata Rozenek-Majdan na początku czerwca 2020 roku urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Od tego czasu gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdawała relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Od samego początku pokazywała również, jak walczy o powrót do figury i formy sprzed ciąży.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak ostro trenuje. Fani pod wrażeniem

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia oraz nagrania z treningów. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda opublikowała krótki filmik, na którym wykonuje domowe ćwiczenia z gumami.

Przy okazji możemy również podejrzeć, jak obecnie prezentuje się sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda ubrana jest bowiem w top, odsłaniający jej brzuch i leginsy. Trzeba przyznać, że prezenterka wygląda rewelacyjnie!

Pod nagraniem z domowego treningu Małgorzaty Rozenek-Majdan bardzo szybko posypały się "ochy i achy" od internautów, którzy byli pod wrażeniem ćwiczenia. Oto niektóre z ich komentarzy.

Ale się zmęczyłam. Muszę odsapnąć.
Poczekaj, muszę odsapnąć po obejrzeniu ciebie.
To wcale nie jest takie łatwe ,podziwiam za wytrwałość
Super Gosia. Motywujesz.
 
Więcej o: