Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się stylizacją. Wszyscy patrzą tylko na jej nogi

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła ostatnio na letnią stylizację. Gwiazda założyła jeansowe shorty, które wyeksponowały jej zgrabne nogi. Fani byli zachwyceni figurą prezenterki.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę imponującym gronem fanów. Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już bowiem ponad 1,4 mln obserwatorów i regularnie dzieli się tam z nimi różnymi zdjęciami, a także filmikami z życia prywatnego oraz zawodowego. Często pokazuje również swoje stylizacje, zarówno te na co dzień, jak również na specjalne okazje czy wieczorne wyjścia. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się stylizacją. Wszyscy patrzą tylko na jej nogi

Małgorzata Rozenek-Majdan, jak to ma w zwyczaju, zaprezentowała na Instagramie swoją kolejną stylizację. Tego dnia gwiazda postawiła na totalnie letni klimat: założyła beżową bluzę swojej własnej marki Mrs. Drama, do niej zaś dobrała jeansowe shorty, które odsłoniły jej nogi. Uwagę zwracają również buty prezenterki. Z powodu deszczowej pogody Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na kalosze.

Pod zdjęciem bardzo szybko posypały się zachwyty nad figurą Małgorzaty Rozenek-Majdan. Oto niektóre z komentarzy internautów:

O jakie długie zgrabne nóżki.
Ale nogi.
Super pani wygląda. Świetne włosy, zgrabne nogi, naprawdę pięknie. A jeśli chodzi o ubiór, to jest mój styl. Extra laska, tak trzymać.
Piękne nogi.
Petarda stylówka.
 
Więcej o: