Biustonosz powiększający biust o trzy rozmiary. Kupujesz?

Bielizna powiększająca biust to nic nowego. Silikonowe wkładki od lat są wybawieniem dla małego biustu. Biustonosz powiększający biust o jeden rozmiar to norma. Ale co powiesz na bieliznę, dzięki której z miseczki B twój biust zamienia się w obfity rozmiar D lub E?

Producenci bielizny są przekonani, że biustonosz push up powiększający biust o trzy rozmiary dokona rewolucji nie tylko na rynku z bielizną damską, ale również w klinikach medycyny estetycznej. Zadaniem nowego modelu biustonosza jest maksymalne powiększenie biustu żelowymi wkładkami w miseczkach i zredukowanie liczby ryzykownych zabiegów powiększania biustu.

Potrójne powiększenie wkracza do akcji

Kolejnym biustonoszem potrójnie powiększającym biust - po zeszłorocznej premierze modelu Victorii Secret - jest tzw. Triple Boost Bra. Biustonosz trafił do sprzedaży w tym miesiącu, na razie jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii, w sieci domów handlowych Debenhams. Reklam zachęca panie do kupna bielizny i obiecuje efekt nie gorszy niż po udanej operacji plastycznej powiększającej biust. Zanim Triple Boost Bra trafił na sklepowe półki, eksperci trzy lata opracowywali krój i kształt tego niezwykłego biustonosza. Dodatkowe silikonowe wkładki powiększające biust o trzy rozmiary zostały zgrabnie wkomponowane w klasyczny kształt bielizny. Marks&Spancer w zeszłym roku do swojej oferty wprowadził push up powiększający biust o dwa rozmiary. Miseczki biustonosza Marks&Spencer są wypełnione lekkim, mineralnym płynnym żelem, który dopasowuje się do kształtu piersi. Push-upy M&S są już w sprzedaży od czerwca zeszłego roku. Dostępne również w Polsce, w rozmiarach od 32AA do 38C, w różnych kolorach i wzorach.

Duże biusty na czasie

Moda na duży biust to m.in. zasługa popularnego serialu "Mad Men". Występująca w nim Christina Hendricks, obdarzona przez naturę figurą w kształcie klepsydry i ponętnym biustem, rozbudziła wśród pań marzenia o dużym i kształtnym biuście. Szacuje się, że w Wielkiej Brytanii przynajmniej połowa pań z miseczką w rozmiarze A, B i C sięga po biustonosze typu push up, z żelowymi wkładkami. Głównie dla nich powstał biustonosz Triple Boost Bra, który w cenie 22 funtów (około 90 zł) błyskawicznie powiększy biust o trzy rozmiary. Biustonosz jest dedykowany nastolatkom, jak i paniom, które karmiły. Biustonosz jest ciasny i idealnie podtrzymuje opadający piersi.

Lekki i z efektem

Dostępne na rynku biustonosze powiększające piersi o dwa lub trzy rozmiary są wykonane z grubej i bardzo lekkiej pianki. Dzięki temu można uzyskać pożądany, powiększający efekt i nie obciążać kręgosłupa. Ramiączka biustonosza można krzyżować na plecach, a to jeszcze bardziej wzmacnia efekt push up.

Zobacz wideo

Kompleksy gwiazd

Więcej o: