Masaż gorącymi kamieniami

Jesteś przemęczona pracą i codziennymi obowiązkami? Masaż gorącymi kamieniami przywróci harmonię Twojego ciała i umysłu. Ukoi i zrelaksuje.

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu. Jest zbawienny dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Masaż relaksuje i regeneruje całe ciało. Zwiększa zdolność mięśni do pracy, poprawia napięcie mięśni, regenerując po długotrwałym wysiłku fizycznym. Łączy w sobie elementy drenażu, aromaterapii, termoterapii i akupresury. Masaż wykonywany jest spokojnymi, harmonijnymi ruchami, za pomocą rozgrzanych do 60 stopni wulkanicznych kamieni oraz olejków. Olejki wykorzystywane są również po to, by ułatwić poślizg kamieni po ciele.

Masaż ten zadziała również doskonale na Twoją skórę. Poprawi jej elastyczność, dotleni ją i pomoże w walce z cellulitem.

Masaż gorącymi kamieniami korzystnie wpływa na:

-układ nerwowy - łagodzi objawy stresu

-układ krwionośny i limfatyczny - ułatwia odpływ krwi żylnej zmniejszając opór w tętnicach i ułatwia pracę serca

-układ mięśniowy - doskonale regeneruje organizm po wysiłku fizycznym

-skórę - poprawia jej odżywienie, jędrność i elastyczność

-metabolizm - przyspieszy go

Jak przebiega masaż gorącymi kamieniami?

Najpierw masażysta podgrzewa specjalne kamienie wulkaniczne do 60 stopni. Następnie smaruje ciało osoby masowanej specjalną oliwką, by ułatwić poślizg kamieni. Potem przygotowuje klientkę do masażu poprzez delikatne głaskanie kamieniami, po to, by ciało przystosowało się do wysokiej temperatury kamieni. W dalszej kolejności, gdy ciało już przyswoi temperaturę, masażysta zaczyna masaż gorącymi kamieniami. Z reguły trwa on 60 minut lub 90 minut. Nie powinien trwać dłużej.

Konsultacja merytoryczna: Salon orientalnych i egzotycznych masaży "Dotyk Orientu", Warszawa, ul. Biały Kamień 1, dotyk-orientu.pl

Więcej o: