DOMOWY DEPILATOR IPL

Depilator IPL BaByliss G930E to tani i bezpieczny sposób na trwałą depilację włosów na całym ciele (także twarzy). To domowy odpowiednik profesjonalnych, gabinetowych depilatorów IPL, ale o niższym natężeniu światła - by korzystanie z tego urządzenia w domowych warunkach było w pełni bezpieczne. To także dobra inwestycja -kosztuje wielokrotnie mniej, niż trwała depilacja samych nóg w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym! Warto polecać go właśnie teraz Klientkom - by przed nastaniem lata mogły zobaczyć pierwsze efekty jego działania i mogły cieszyć się piękniejszym ciałem.

BaByliss G930E w pigułce:

  • Depilator do trwałej depilacji ciała, za pomocą impulsów światła (IPL)
  • Skuteczny, usuwa ponad 90% włosów* (badania kliniczne przeprowadzone w 2013 roku, na grupie 43 osób, o fototypach skóry od I do V)
  • To jeden z najbezpieczniejszych depilatorów IPL na rynku
  • Zapewnia szybką i bezbolesną depilację ( ma szeroki ekran emitujący światło)
  • Efekty widoczne już po 4 zabiegach, docelowe - po ok. 11-tu
  • Wyposażony w niezwykle wydajną lampę, która jest w stanie wyemitować aż 130 000 impulsów, czyli tyle ile trzeba, by w całości wydepilować ciało (Kwarcowa Technologia Life time).
  • Tani, kosztuje tylko 949 zł, ceny konkurencji od ok. 1300 zł

Dodatkowe informacje:

Na czym polega ten rodzaj depilacji? Działanie depilatora G930E, oparte jest na technologii IPL ( intensywne impulsy światła). W największym skrócie: kierując wiązkę światła na włos, uruchamiamy proces zamiany zawartego w nim pigmentu na ciepło, które wnika do mieszka włosowego i niszczy go, uniemożliwiając wytworzenie nowego włosa. Jak długo trzeba czekać na rezultaty i ile to kosztuje? Pierwsze rezultaty depilacji widać już po 4 zabiegach, a docelowe, na poziomie ok. 90%, po ok. 11-tu. Zakup nowego depilatora BaByliss G930E to wydatek rzędu 950 zł, czyli kilkakrotnie mniejszy niż koszt trwałej depilacji samych nóg i bikini w gabinecie kosmetycznym. Jak długo trwa zabieg i jakie części ciała można depilować? W ramach 1 zabiegu, na nogi potrzebujemy ok. 15 minut, na bikini 2 minuty, a na pachy 1 minutę. Na początku zabiegi wykonuje się co 2 tygodnie, a później co miesiąc. Cały cykl BaByliss szacuje na około 11 zabiegów. Depilatorem G930E można usuwać włosy z całego ciała, także z pach, bikini i twarzy! Jak używać? Golimy i suszymy depilowaną powierzchnię ciała, ustawiamy na depilatorze właściwe natężenie światła (parametry podpowiada nakładka, ułatwiająca określenie fototypu skóry), zakładamy okulary ochronne (konieczne) i możemy zaczynać. Zabieg jest bezbolesny, w jego trakcie możemy odczuwać ciepło i lekkie mrowienie. Wszystkie szczegóły zostały dokładnie opisane w instrukcji obsługi. Obawy. Wiele osób nie decyduje się na zakup domowego depilatora IPL w obawie przed poparzeniem i komplikacjami wynikającymi z nieumiejętnego stosowania tego rodzaju urządzeń. Tymczasem są to dziś bezpieczne urządzenia, wyposażone w cały szereg funkcji, które umożliwiają emisję światła tylko wówczas, gdy prawidłowo z niego korzystamy. Bezpieczeństwo. Depilator G930E to jeden z najbezpieczniejszych depilatorów IPL domowego użytku. Jest wyposażony w detektor pigmentu( rozpoczyna emisję światła dopiero po określeniu naszego fototypu skóry), czujnik sensoryczny (uaktywniający światło tylko wtedy, gdy ekran depilatora prawidłowo przylega do skóry) oraz nakładkę z filtrem ochronnym - do bezpiecznej depilacji twarzy. Emitowane przez ten depilator światło pozbawione jest promieni UV, a jego niska intensywność (5j/cm2) gwarantuje pełną ochronę skóry. Depilator sprzedawany jest wraz z okularami ochronnymi w komplecie(bez nich nie wolno wykonywać zabiegu).

Przeciwwskazania. 4 tygodnie przed depilacją nie można się opalać. Zabiegi najbezpieczniej jest wykonywać jesienią i zimą- eliminujemy wtedy ryzyko powstawania przebarwień. Zabieg jest nieskuteczny w przypadku bardzo jasnych włosów. Nie wolno nim depilować włosów na ciemnej skórze.