Homelight BaByliss - szybki, skuteczny i bezpieczny depilator IPL 

BaByliss przenosi technologię depilacji światłem pulsacyjnym (IPL) z profesjonalnych salonów kosmetycznych do domów, ułatwiając życie milionów kobiet na całym świecie. Za sprawą urządzeń BaByliss, zabiegi depilacji IPL są bardzo bezpieczne, można je wykonywać samodzielnie, w domu, w najwygodniejszym dla nas momencie.

Technologia IPL to metoda depilacji, która rewolucjonizuje życie kobiet - delikatnie usuwa włosy, nie podrażniając nawet wrażliwej skóry i co najważniejsze, zapewnia długotrwałe efekty.

Technologia IPL

IPL (Intense Pulsed Light/ silne impulsy światła) to technologia bazująca na zjawisku selektywnej fototermolizy, stosowana w profesjonalnych urządzeniach medycznych już od ponad 15 lat, wykorzystująca energię świetlną do walki z niechcianym owłosieniem. Emitowane przez depilator IPL impulsy światła docierają za pośrednictwem melaniny do cebulki włosa, przekształcają się tam w energię cieplną i neutralizują komórki odpowiedzialne za wzrost włosów. Włosy obumierają i wypadają, a skóra staje się jedwabiście gładka.

Jak działa depilator Homelight?

Testowany klinicznie i dermatologicznie depilator Homelight emituje bezpieczne dla skóry impulsy światła, pozwalające uzyskać efekt jedwabistej, gładkiej skóry, bez bólu i przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Sekretem skuteczności i bezpieczeństwa depilatorów Homelight jest nowoczesna lampa. Impulsy światła, które generuje są delikatne dla skóry, ale bezwzględne dla włosów.