Miałam brzuch, który do mnie nie pasował [DOBRA ZMIANA]

Zobacz, jak niewiele można zrobić, żeby poczuć się naprawdę świetnie. Ewa poddała się operacji plastycznej brzucha, a ty co byś chciała zmienić? Możemy ci pomóc spełnić marzenia.

Przypadek Ewy

Ewa Lorska, aktorka, pięć lat temu wzięła udział w programie telewizyjnym, którego celem było poprawienie fuszerki Matki Natury. Ewa, na co dzień pracująca jako aktorka, od 14 miesięcy była mamą, której do pełnego powrotu do figury sprzed ciąży brakowało jeszcze ledwie kilku kilogramów.

Pod koniec ciąży jej brzuch był naprawdę ogromny - między innymi z powodu wielowodzia oraz dziecka, które ważyło ponad cztery kilogramy. Ewa zanim została mamą miała świetną figurę i idealnie płaski, umięśniony brzuch. Wydawało jej się, że ma ciało i skórę w tak dobrej kondycji, że duży ciązowy brzuch jej nie zagraża.

Niestety okazało się, że skóra nie dała rady rozciągnąć się na tyle, żeby pod koniec ciąży wytrzymać napięcie. Popękała tworząc rozstępy.

Nie bez walki

Lorska wcierała kosmetyki i dużo ćwiczyła, mając nadzieję, że skóra się obkurczy i wchłonie. Niestety nic takiego nie nastąpiło. Brzuch - choć wysportowany - szpeciła obwisła, poorana rozstępami skóra.

Tak, tak, wiemy, wiemy. Wygląd nie jest najważniejszy. Być może, ale w zawodzie aktorki sylwetka i twarz to wizytówka i ważny element całości brany pod uwagę podczas castingów i obsadzania ról.

Ewa czuła, że je figura pozostawia wiele do życzenia. A ponieważ jest kobietą z inicjatywą, która zamiast czekać i płakać woli działać, zgłosiła się do programu, który zapewnił jej możliwość przejścia metamorfozy.

Najważniejszą zmianą miało być usunięcie nadmiaru skóry, a przy okazji blizny po operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Kolejnym etapem były już zmiany kosmetyczne - nowa fryzura i działania mające na celu wygładzenie blizny.

Operacja plastyczna brzucha to zabieg, który trwa około czterech godzin i w uzasadnionych przypadkach przynosi rewelacyjne rezultaty. Mała zmiana brzucha, a jak dobrze robi na samopoczucie! Ewę nowa figura zachwyciła - wreszcie może, jakie dawniej, nosić obcisłe sukienki i nikt nie pyta, czy znowu jest w ciąży.

A ty, o jakiej zmianie marzysz?

Jeśli ty także jesteś gotowa na kompleksową zmianę, trafiłaś pod dobry adres. Wspólnie z jedną z najlepszych klinik w Polsce oferujemy udział w programie, który odmieni twoje życie. Robiłaś już wszystko, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów, wyglądasz na starszą niż jesteś w rzeczywistości? Możemy pomóc w poprawieniu twojego wyglądu. Wystarczy, że podejmiesz decyzję, która może zmienić wszystko.

Co musisz zrobić? Wysłać list i kilka swoich aktualnych zdjęć na adres: metamorfozy@urodatrawinska.pl

Powodzenia!

Zobacz wideo
Więcej o: