Odkryj ciało na wiosnę: Aplikacja Homelight Connected

Każdy dzień to prawdziwy maraton. Praca, rodzina, realizacja własnych planów i pasji. Znasz to uczucie? Wśród natłoku spraw, można łatwo zapomnieć o kolejnym zabiegu depilacji metodą IPL.

Na szczęście znalazłam na to sposób! W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci aplikację Homelight Connected,  która ułatwia przeprowadzenie zabiegu i przypomina o konieczności przeprowadzenia kolejnej sesji.

Żeby depilacja przebiegła zgodnie z wymogami bezpieczeństwa i nie umknęła nam konieczność wykonania zabiegu, warto na swoim telefonie zainstalować aplikację Homelight Connected - spersonalizowaną instrukcję zabiegów, która pozwoli dokładnie zaplanować i rozłożyć w czasie wszystkie zabiegi wykonane przy pomocy depilatora BaByliss Homelight. Możesz pobrać ją bezpłatnie na swojego smartphona - wystarczy, że posiadasz telefon z systemem iOS lub Android.

Depilator G946EDepilator G946E materiały partnera materiały partnera

Zainstalowanie aplikacji trwa zaledwie kilka sekund. Po pobraniu jej na smartphona, uruchom aplikację i jednym kliknięciem wybierz z listy depilatorów BaByliss Homelight model, który posiadasz. W moim wypadku jest to G946E, wzbogacony dodatkowo o unikalną technologię Bluetooth.

Po określeniu modelu, wskaż obszar ciała, który chcesz poddać zabiegowi depilacji. Aplikacja poprosi Cię o odpowiedź na kilka pytań, dotyczących między innymi odcienia Twojej skóry, czasu, który minął od ostatniego opalania oraz tego, który z kolei zabieg wykonujesz. Dzięki uzyskaniu tych podstawowych informacji, określona zostanie optymalna dla Ciebie intensywność impulsów (od 1 do 5) oraz czas trwania zabiegu.

Agnieszka Cegielska i aplikacja Homelight ConnectedAgnieszka Cegielska i aplikacja Homelight Connected materiały partnera materiały partnera

Wraz z zatwierdzeniem informacji o rozpoczęciu zabiegu, aplikacja zacznie odliczać czas jego trwania. To istotne ze względu na maksymalny czas depilowania jednego obszaru ciała. Dzięki Homelight Connected możesz być pewna, że nie narazisz swojego ciała na dłuższe, niż zalecane, działanie impulsów świetlnych. Naciskaj przycisk uruchamiający urządzenie i przesuwaj je po skórze. Pamiętaj o tym, by depilator przylegał idealnie do Twojego ciała, pod kątem 90 stopni.

Gdy upłynie czas zabiegu, aplikacja Homelight Connected poprosi Cię o zapisanie go w Twoim osobistym kalendarzu. Co istotne, umożliwia on tworzenie osobnych harmonogramów sesji dla każdej z depilowanych części ciała. To kolejne udogodnienie, bowiem nie musisz poddawać zabiegowi wszystkich części ciała jednocześnie. Dodatkowo, jeżeli posiadasz model BaByliss Homelight G946E, to dzięki unikalnej technologii Bluetooth, w jaką jest wyposażony, urządzenie samo prześle wszystkie informacje do Twojego smartphona.

Jest jeszcze jedna, moja ulubiona funkcja, jaką oferuje nam aplikacja. Mowa o powiadomieniach. To prawdziwe ułatwienie dla współczesnej, zabieganej kobiety. Gdy tylko zbliża się termin kolejnego z planowanych zabiegów, na ekranie Twojego telefonu zostanie wyświetlony przypominający o nim komunikat.

Widzisz jakie to proste? Z aplikacją Homelight Connected nie musisz już obawiać się, że w codziennym biegu zapomnisz o przeprowadzeniu depilacji. Pobierz ją na swój smartphone jeszcze dzisiaj!

Do zobaczenia za tydzień Agnieszka