Kandydatki na miss byłego ZSRR - szczęki nam opadły! Silikon, botoks i wypełniacze [ZDJĘCIA]

Nie wiemy, co napisać, żeby nikogo nie obrazić i nikomu nie zrobić przykrości, żeby nie wyszło na to, że się śmiejemy i robimy sobie żarty. Bo przecież nie ma nic złego w wyborach miss dawnego ZSSR (?Queen of USSR? - oficjalna nazwa). Zresztą zamiast czytać nasze tłumaczenia, lepiej zobaczcie na własne oczy kandydatki.

Rosjanie ewidentnie tęsknią za minioną epoką - kiedy byli mocarstwem i funkcjonowali w ramach ZSSR. To taka szybka i powierzchowna próba wytłumaczenia tego, że istnieją przynajmniej dwa bardzo rozbudowane organizacyjnie konkurs piękności, w których startują kandydatki pochodzące z dawnych krajów wchodzących w skład ZSSR (Miss of USSR UK oraz Queen of USSR Dubai).

ZOBACZ WSZYSTKIE UCZESTNICZKI KONKURSU I ZWYCIĘŻCZYNIĘ!

MM M

Wybory Miss USSR UK po raz pierwszy miały miejsce w 2013 roku - i jak zapewniają organizatorzy gali, cieszą się niesłabnącym powodzeniem i zainteresowaniem wśród zamieszkującej Wielką Brytanię mniejszości rosyjskiej.

W tym roku, 21 maju w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich po raz pierwszy wybrano królową USSR. Do konkursu przystąpiło 19 kandydatek. I co nas cieszy ewidentnie były to kobiety w różnym wieku. Wprawne oko zauważyło także, że część z nich pomogła nieco naturze - powiększając usta i biusty, czy doklejając sztuczne rzęsy i poprawiając kształt nosa. To akurat mniej nas raduje, ale z drugiej strony sprawia, że walka o tytuł najpiękniejszej wydawała się jeszcze bardziej interesująca.

ZOBACZ WSZYSTKIE UCZESTNICZKI KONKURSU I ZWYCIĘŻCZYNIĘ!

Lava Laguna Middle East - producenci konkursu i gali Queen of USSR w jednym z ekskluzywnych hoteli w Dubaju (na którą sprzedawane były bilety) - zajmują się na co dzień pośredniczeniem w kontaktach zamożnych Rosjan z innymi mieszkańcami Zjednoczonych  Emiratów Arabskich - ułatwiając im życie.

Jak wielokrotnie wspominają na swojej stronie: - Rosjanie mają problem z mówieniem w językach obcych - nie znają angielskiego, ani tym bardziej arabskiego - i potrzebują pośrednictwa. Ich usługi to przypominają zalety posiadania osobistego consierge'a.

Zobacz wideo

Oprócz tego zajmują się także produkowaniem gal, wydarzeń związanych z modą - stąd wybory Królowej piękności. Jeśli rosyjskość kojarzy wam się z przepychem, bogactwem, obfitością, to kandydatki i ich stylizacje z pewnością nie zawiodą waszych oczekiwań.

 

ZOBACZ, JAKA ZDANIEM FORUMOWICZÓW JEST KOBIETA ZANIEDBANA

Fot. Infra-leve/Flickr.com/CC BY-NC-SA 2.0

A twoim zdaniem, która była najpiękniejsza?
Więcej o: