Tak wygląda ta sama osoba – w tandetnej wersji "Barbie" i jako piękna kobieta z klasą [METAMORFOZA]

Jade ma wszystkiego w nadmiarze – warstw kosmetyków, centymetrów w biuście, cekinów na bluzce i dopinek na głowie. Czy uda się ją zmienić w atrakcyjną kobietę z klasą? Zdecydowanie TAK!

– Witajcie w różowym pałacu. – Matka Jade, pani Kelly, rozkłada szeroko ramiona. W tle za nią ocean różu – w tym kolorze są ściany, meble, przedmioty codziennego użytku, zasłony, kapa, poduszki – łatwiej wymienić, co różowe nie jest.

Jade mieszka w Bristolu i stanowi idealnie uzupełnienie zamieszkiwanego przez siebie wnętrza. Jade w kwestii makijażu, fryzury i stylizacji jest zupełnie ekstremalna.

Zużywa tyle tuszu i eyelinera, ile wam wystarczyłoby na miesiąc, dopina sztuczne platynowe włosy, żeby zwiększyć objętość własnej fryzury. A! I nie zapomnijmy o opaleniźnie – jest hebanowa, miejscami lekko kasztanowa. Można także doszukać się odcieni orzechowej bejcy. To wszystko dlatego, że Jade eksperymentuje z samoopalaczami – jest w tym odważna i niekonwencjonalna.

Jade - uczestniczka metamorfozy 100%HotterJade - uczestniczka metamorfozy 100%Hotter Fot. Twitter.com/100%Hotter

Jeszcze nie poruszyliśmy kwestii stroju Jade – a te nie dość, że różowe, to jeszcze kuse, z wycięciami i bardzo obcisłe. Pamiętacie Dodę na początku kariery? Jade zdecydowanie jest jej zaktualizowaną wersją dla dorosłych (to częściowo także przez największe implanty biustu, jakie chirurgowi plastykowi udało się upchnąć w jej drobnym ciele).

Jade chce być jak Barbie (ma nawet na dłoni tatuaż logotypu tej marki) i trzeba przyznać, że patrząc na nią, prawdziwa Barbie spłonęłaby rumieńcem. Chociaż skoro nowe hasło reklamowe Barbie brzmi „Bądź kimkolwiek chcesz”, to Jade wzięła je sobie do serca. I jest zjawiskowa.

 

Matka Jade słusznie zauważa, że jej córka wcale nie musi nosić różowych klapek na gigantycznej szpilce, żeby być śliczna.

I tu w życie Jade wchodzi ekipa „zmywająca”, czyli trójka specjalistów, których zadaniem jest uładzenie wyglądu kobiety, ugrzecznienie go. Ciekawi jesteście, co się stanie, gdy zeskrobie się i zmyje warstwę kosmetyków i samoopalacza?

Twórcy programu "100% Hotter" ("O 100% bardziej atrakcyjna") nie mają wątpliwości, że Jade stonowanie wyjdzie na korzyść i z wyzywającej, nieco wulgarnie wyglądającej dziewczyny, zmieni się w piękną kobietę z klasą.

Wracając jeszcze do Dody. Piosenkarka sama przeszła taką przemianę, która zresztą zachwyciła wielu – miało to miejsce podczas okładkowej sesji zdjęciowej do miesięcznika „Pani”. Autorem zdjęcia był Robert Wolański. Od lat swój wygląd tonuje także Victoria Beckham, która, podobnie jak Jade z Bristolu, lubiła opaleniznę, pasemka, tipsy i sztuczny biust. W 2016 roku po wszystkich ozdobnikach nie ma śladu.

Dzięki formatowi "100% Hotter" można przekonać się, że mniej naprawdę znaczy więcej, a lepiej jest wrogiem dobrze.

ZOBACZ TAKŻE, JAK ZMIENIŁ LUDZI STROJEM ROSYJSKI STYLISTA

Tatjana pocodzi z Ałmatów i ma 54 lataTatjana pocodzi z Ałmatów i ma 54 lata Fot. Bogomolov Image School Ukraine

Jade bardziej mi się podoba...
Więcej o: