Tatuaże dla kobiet - najpopularniejsze wzory

Obecnie widok pani z tatuażem nikogo już nie dziwi. Tego typu ozdoby są zazwyczaj minimalistyczne i delikatne, dzięki czemu nie stają się najważniejszym elementem naszego wyglądu. Poznaj najpopularniejsze wzory damskich tatuaży.

Damskie tatuaże – za i przeciw

Kiedyś była to rzadkość. Tatuaże kojarzono głównie z męskim światem. Jednak obecnie widok pani z tatuażem już nikogo nie dziwi. Powstaje coraz więcej ciekawych propozycji wzorów, a na tatuaż decydują się coraz młodsze osoby. Dzięki popularnym ostatnio laserowym technikom usuwania tego typu ozdób, przestano obawiać się niechcianej „pamiątki na całe życie”.

Dobrze dobrany tatuaż na kobiecym ciele wygląda rewelacyjnie. Dlatego zanim ostatecznie zdecydujemy się na jakiś wzór powinnyśmy rozważyć wszystkie za i przeciw. Nie chcemy chyba, aby po miesiącu nowa ozdoba przestała nam się podobać. Musimy szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest w naszym stylu od dłuższego czasu. Jeśli nasze upodobania zmieniają się bardzo często, nie powinniśmy ryzykować. Taki spontaniczny tatuaż może okazać się podwójną startą pieniędzy. Po raz pierwszy  wydajemy je na jego wykonanie; po raz drugi na zabieg laserowego usuwania.

Damskie tatuaże – jak powinna wyglądać taka ozdoba?

Na jakie wzory decydują się obecnie panie? Zazwyczaj są to tatuaże minimalistyczne i delikatne. Są na tyle dyskretne, że nie stają się najważniejszym elementem naszego wyglądu.

W przypadku pań doskonale wyglądają tatuaże w formie cytatu. Taka ozdoba budzi ciekawość i przyciąga uwagę. Ten wybór musi być doskonale przemyślany - cytat charakteryzuje w jakiś sposób naszą osobowość. Będąc właścicielką takiego tatuażu musisz liczyć się z pytaniami, dlaczego zdecydowałaś się na taki tekst, co ten cytat dla ciebie znaczy itp. Tak samo dzieje się w sytuacji, gdy zdecydujesz się na pojedyncze słowo lub motto.

Tatuaże – wzory

Na jakie jeszcze tatuaże decydują się najczęściej panie? Oto kilka najpopularniejszych wzorów, które królują w ostatnich latach:

  • piórko
  • żaglówka
  • ważki i motyle
  • strzałka
  • obręcze
  • kwiat
  • ptaki

W galerii zdjęć u góry możesz obejrzeć przykładowe damskie tatuaże.

Zobacz także: Tatuaże są popularniejsze niż gify z Leonardo DiCaprio, więc pora wyrobić sobie nieco towarzyskiej ogłady i wiedzieć, co znaczą!

Więcej o: