Upiększające dodatki do włosów

Przed ważnymi chwilami w życiu duża wagę przykłada się do włosów. Akcesoria upiększające upięcia można znaleźć w wielu wersjach i wykorzystujące różne motywy. Nadają one fryzurom niepowtarzalny urok.

Pielęgnacja i upiększanie fryzury

Wygląd włosów zawsze da się poprawić – mowa tu i o pielęgnacji, i o fryzurach. Na rynku można znaleźć bardzo dużo dodatków, które w znakomity sposób dodadzą piękna zadbanym włosom. Akcesoria do włosów są przygotowywane przez producentów na różne okazje. Na przykład akcesoria do włosów marki Franck Provost, Kerastase, L'Oreal Professionnel to kosmetyki bardzo dobrej jakości, które można dobrać indywidualnie do rodzaju włosów.

Dodatki ślubne

Dodatki ślubne do włosów to temat bardzo szeroki, ponieważ panny młode chcą wyglądać wyjątkowo. Istnieje dużo propozycji, które trafiają w preferencje wszystkich kobiet. Tak więc można spotkać opaski do włosów, które są bardzo oryginalne i odbiegają od tradycyjnych. Obecnie są to srebrne zdobienia, łańcuszki, sploty. Nadają się one i do rozpuszczonych włosów, i do włosów upiętych, np. w pięknego koka.
Akcesoria ślubne do włosów to także modne ostatnio gałązki i plecionki. Nosi się je z tyłu albo z boku głowy i mają one dodać blasku upięciu włosów. Co ważne – nie pasują do włosów rozpuszczonych.

Fryzury ślubne z wykorzystaniem kwiatów [GALERIA]

Rynek obfituje w ślubne dodatki do włosów. Oprócz klasycznych welonów, które są oczywiście piękne i eleganckie, pojawiają się coraz częściej ozdoby w postaci wianków z żywych kwiatów. Doskonale podkreślają urodę i dodają jej naturalności. Aktualnie modne dodatki do włosów dla panien młodych to także wsuwki i spinki, które doskonale sprawdzą się nawet, jeśli panna młoda zdecydowała, że podstawową ozdobą będzie welon. Nie naruszają one klasycznej elegancji, a wręcz ją ubogacają. Są też bardzo praktyczne, bo pozwalają złapać niesforne kosmyki i utrzymać ich w jednym miejscu przez długi czas. Dla panien młodych ważną kwestią w tym temacie powinno być też to, że ślubne akcesoria do włosów wspaniale wyglądają na zdjęciach lub na ślubnym filmie. Takie elementy świetnie dopełnią całości ślubnej stylizacji. Można je dopasować do odcienia sukni ślubnej, do pozostałych dodatków, do fryzury i koloru włosów, a wszystko po to, aby panna młoda czuła się wyjątkowo w tym najważniejszym dniu w życiu.

Nie wiesz, jak ujarzmić kręcone włosy? Ten przeplatany kucyk jest banalnie prosty i efektowny

Dodatki komunijne

Akcesoria do włosów przydają się także na inną niż ślub okazję. To Pierwsza Komunia Święta, która jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dziecka. Wtedy także, tak jak i w dniu ślubu, dziewczynki chcą wyglądać pięknie. Do tradycyjnych białych wianków warto dobrać ciekawą ozdobę włosów. Czasem, kiedy wianka nie ma, stanowi ona jedyną ozdobę. Subtelne opaski z białymi kwiatami to najpopularniejsze elementy. Dodatki komunijne do włosów to także spinki w kolorze białym, które podkreślają barwę tego dnia lub diademy z perełkami lub innymi kamyczkami. Znanym i często wybieranym akcesorium jest kokówka, czyli zestawienie ślicznych, białych perełek lub innych małych elementów, którym wykańcza się koka. Mogą być drobne lub jednoelementowe albo też bardziej strojne.

Fryzury komunijne? Fryzjerka: tylko nie róbmy z dzieci przebierańców

Warto szukać, aby znaleźć takie akcesoria do włosów, które dopasuje się do rodzaju urody i stylizacji.

Więcej o: