Oryginalne soczewki kontaktowe

Szykuje Ci się impreza "z piekła rodem", bal przebierańców, czy przyjęcie, na którym chciałbyś lub chciałabyś zaszokować i zaskoczyć gości? Możesz to zrobić przy użyciu oryginalnych, czarnych soczewek kontaktowych.

Zalety soczewek kolorowych

 Kolorowe soczewki zwykle pokrywają tęczówkę oka i pozwalają na szybką zmianę koloru oczu. Z reguły są one dostępne w naturalnych kolorach - szarym, brązowym, piwnym, niebieskim czy zielonym. Po ich założeniu, bez inwazyjnych, ryzykownych operacji plastycznych, zmieniamy barwę oczu - na jeden dzień, na tydzień czy na dowolny czas.

Większą ekstrawagancją jest wykorzystywanie soczewek kolorowych, których barwa nie jest w naturze spotykana - różowych, fioletowych czy czerwonych i czarnych. Czarne soczewki dodadzą głębi spojrzeniu i sprawią, że będziemy zupełnie inaczej wyglądać niż dotychczas.  Taki kolor pokrywa całą tęczówkę, niezależnie od tego, w jakim jest ona kolorze. 

W pracy musisz mieć "oczy dookoła głowy" - więc o nie dbaj!

Zaletą soczewek kolorowych jest to, że przy ich pomocy można zmienić swój wygląd w dowolny właściwie sposób, a jednocześnie zachować ostrość widzenia. Dostępne są soczewki czarne i w innych kolorach z korekcją wzroku - plusy i minusy. 

Masz zapuchnięte oczy, zapomniałaś zalotki? Na te problemy jest jedna odpowiedź... łyżka!

 Czarne soczewki - na tęczówkę czy całą gałkę oczną?

 W sklepach dostępne są zarówno czarne soczewki kontaktowe o tradycyjnym wyglądzie, czyli pokrywające barwą czarną tęczówkę, jak i czarne soczewki na całe oko. Oczy bez białek, całe czarne przywodzą na myśl fantastyczne postacie z filmów science fiction. Wybór należy do kupującego. Czarne soczewki pokrywające tęczówkę nadają głębi spojrzeniu- efekt jest powalający, zarówno u osób o ciemnych oczach, jak i jasnych. Można wybrać także soczewki w kolorze czarnym z gwiazdkami, prążkami czy z innym, dowolnie wybranym wzorem.

Miej oko na dzieci - noś soczewki zamiast okularów!

Soczewki czarne pokrywające całe oko są zupełnie innym produktem, przeznaczonym głównie dla osób, które chcą się przebrać na Halloween lub inną, podobną okazję. Widok całkowicie czarnych oczu, bez białek, może przyprawić o dreszcze inną osobę. 

 Ile kosztują czarne soczewki?

 Dopracowanie kostiumu na przebieraną imprezę lub chęć natychmiastowej odmiany swojego wyglądu  - bez względu na powód, dla którego kupujemy czarne soczewki, zawsze uzyskamy zamierzony efekt wizualny. Pytanie tylko, czy takie oryginalne soczewki czarne kosztują więcej, niż inne soczewki kolorowe? Soczewki czarne pokrywające tylko tęczówkę kosztują od 45 zł za produkt standardowy, w jednym kolorze, bez deseniu, do 65 zł za fantazyjne, zwariowane soczewki z wybranym wzorem. Soczewki o tęczówce czarnej, szerokiej na 17 mm, kosztują około 80 zł, a jeśli zamierzymy mieć całkowicie czarne oczy, jak z horroru, to za parę soczewek kontaktowych czarnych o szerokości 22 mm przyjdzie nam zapłacić nawet 290 zł. Możemy być przy tym pewni ich wysokiej jakości. Własna tęczówka nie będzie przebijała przez nałożoną umiejętnie na oko soczewkę. Zgodnie z poradami ekspertów, takie soczewki najlepiej zdejmować na noc, aby nie męczyć gałki ocznej. Ogólnie przed skorzystaniem z nich, warto zapoznać się dokładnie z zasadami ich użytkowania.

Więcej o: