Powiększanie objętości ust - wypełniacz hialuronowy

Hialuronowy wypełniacz ust to środek, który odpowiada za atrakcyjne wypełnienie ust i nadanie im pełniejszego kształtu. Po jego zastosowaniu usta stają się bardziej jędrne i gładsze, mają większą objętość. Oprócz tego także zmarszczki wokół ust znikną, ponieważ zostaną wypełnione.

Kosmetyk zamiast zabiegu

Zwiększanie objętości ust kojarzy się przede wszystkim z inwazyjnym zabiegiem z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To oczywiście dobre skojarzenie. To ostatnio bardzo rozpowszechniona metoda, którą stosuje się głównie w celu wyrównania asymetrii ust, poprawienia napięcia skóry i nawilżenia. Szczególnie często stosują go kobiety, na których twarzach zaznacza się upływ lat w postaci zmarszczek. Chcą jak najdłużej zachować naturalne piękno skóry i ujędrnić usta.

Piersi, narządy płciowe, usta i szyja - to zaledwie połowa kobiecych stref erogennych. Gdzie szukać reszty?

Jednak wypełnianie ust kwasem hialuronowym w gabinecie kosmetycznym to nie jedyna droga do osiągnięcia odpowiednich wyników. Nie wszyscy jeszcze orientują się, że wcale nie trzeba udawać się do kosmetyczki, aby usta stały się pełniejsze i bardziej kształtne. Specjaliści proponują kobietom świetny specyfik podobny do zwykłej pomadki, który działa podobne jak zabieg z tym, że nie jest oczywiście inwazyjny. Wystarczy nakładać go na skórę warg, aby po systematycznym stosowaniu zauważyć widoczne efekty w postaci powiększonych ust.

Ćwiczenia na powiększenie ust

Hialuronowy wypełniacz ust jest o tyle lepszym sposobem na wypełnienie ust, że jest dużo tańszy od zabiegów inwazyjnych. Zabiegi kosztują ok. 1000 zł i dają efekt na ok. 8 miesięcy, po czym zabieg i tak trzeba powtórzyć. W przypadku stosowania wypełniacza wystarczy jedynie mieć go stale przy sobie i używać przed każdym wyjściem, aby szybko zobaczyć pozytywne rezultaty. Jego koszt to maksymalnie 20 zł. Co prawda, efekty zastosowania jednego albo drugiego nie będą tożsame, ale jeśli ktoś nie jest zwolennikiem mocnej ingerencji w urodę ani nie potrzebuje powiększonych ust, to może zastąpić zabieg w pełni opłacalną substancją do codziennego stosowania.

Stosowanie hialuronowego wypełniacza

Hialuronowy wypełniacz ust powinno się stosować przynajmniej przez miesiąc, zanim zobaczy się właściwe efekty. Nakłada się go jak pomadkę na skórę ust. Można go używać np. pod szminkę. Należy go nakładać także przed każdym wyjściem z domu i przed snem, aby zwiększyć możliwości jego działania. Już po pierwszym użyciu usta staną się wypełnione i nabiorą kolorytu, jednak miesiąc to optymalny czas, aby faktycznie je powiększyć. Jego nakładanie na skórę ust nie wiąże się z żadnym bólem, pieczeniem czy swędzeniem. Działanie wypełniaczy do ust zostało potwierdzone klinicznie. Można powiedzieć, że pracuje on jak poduszka – stanowi podporę dla skóry. Zawiera kwas hialuronowy oraz kolagen, dzięki czemu skóra zachowuje odpowiednią elastyczność.

Czerwone usta na trzy różne sposoby. Zobacz, jak odmienić klasyczny look

Wypełniacz ust hialuronowy to nowinka kosmetyczna, na którą kusi się wiele pań, pragnących poprawić swój wygląd zewnętrzny. Ma dobre opinie, bo faktycznie działa. Jest też dużo tańszy niż inwazyjny zabieg. Jeśli któraś z pań marzy o powiększeniu ust, a nie chce decydować się zabieg, to wypełniacz hialuronowy do ust będzie dla niej świetnym wyjściem z sytuacji.

Więcej o: