Kreda do w這s闚, czyli bezpieczne farbowanie

Kreda do w這s闚 to doskona造 spos鏏, by na kr鏒ki czas zmieni ich kolor. Jest to produkt kosmetyczny, dost瘼ny w postaci proszku lub p造nu, ca趾owicie bezpieczny dla w這s闚. Nale篡 jednak pami皻a, 瞠 do farbowania w這s闚 nie mo積a u篡wa kredy szkolnej, musi to by produkt stricte fryzjerski.

Jak stworzyć efekt chalk hair?

Ilość i różnorodność produktów do farbowania w這s闚, jakie można znaleźć na rynku, potrafi przyprawić o przysłowiowy zawrót głowy. Obok trwale koloryzujących farb do włosów, szamponów koloryzujących i szamponetek, można znaleźć także bardziej wyszukane produkty, w tym przedmiotową kredę do włosów.

Kreda do włosów umożliwia bezpieczną, krótkotrwałą zmianę koloru fryzury, wśród propozycji znaleźć można całą paletę odcieni, często zaskakujących, np. różowy, zielony, fioletowy, pomarańczowy, niebieski i wiele innych. Kreda do włosów to doskonała propozycja na imprezę czy spotkanie z przyjaci馧mi. Koloryzację można wykonać bardzo szybko, a co ważniejsze, możliwości w zakresie łączenia kolorów są wręcz nieograniczone. Za pomocą kredy farbować można całe włosy, ich końcówki czy też pojedyncze pasemka.

7 faktów i mitów dotyczących włosów - wciąż w nie wierzysz?

Niepodważalną zaletą produktu jest to, że kreda wypłukuje się już podczas pierwszego mycia włosów, nie trzeba ponadto martwić się rozdwojonymi końcówkami czy przesuszeniem włosów. Kreda do włosów jest bardzo łatwa w użyciu i bez problemu można ją usunąć za pomocą zwykłego szamponu.

Tylko kreda fryzjerska!

Często można spotkać się z pytaniem, czy standardowa kreda szkolna może być użyta do farbowania włosów? Niestety, doświadczeni fryzjerzy odradzają eksperymentów z tradycyjną kredą, służącą do pisania po tablicy, względnie rysowania na chodnikach – nie wiadomo, jaki kolor w rzeczywistości powstanie na głowie, trudno przewidzieć, czy kreda zmyje się z włosów i czy nie zniszczy włosów.
Kreda do włosów ma ściśle określony skład, a to oznacza, że jest całkowicie bezpieczna. Zdecydowanie lepiej zainwestować w profesjonalny produkt, przeznaczony do krótkotrwałej koloryzacji włosów – zapewni to efektowny wygląd, pożądany kolor i zdrowe włosy. Ciekawostką może okazać się fakt, że chalk hair zdecydowanie lepiej prezentuje się na jasnych włosach, w przypadku ciemnych kolory są mniej intensywne, co nie oznacza jednak, że w ogóle ich nie widać.

Jak stosować kredę do włosów?

Kredę można nakładać zarówno na suche, jak i zwilżone włosy – w tym przypadku kolor utrzyma się dłużej i będzie bardziej intensywny. Koloryzowanie włosów za pomocą kredy nie jest trudne, wystarczy wydzielić pasma i pocierać kredą tak długo, aż nie nabiorą pożądanego odcienia. Najlepiej farbować niewielkie pasemka, zapewni to równomierny efekt koloryzacji.

Suche i zniszczone? Letnie SOS dla włosów!

Nakładając kredę na zwilżone włosy, należy pamiętać o ich dokładnym wysuszeniu bezpośrednio po wykonaniu zabiegu koloryzacji, w tym celu najlepiej użyć prostownicę lub lokówkę, lepiej unikać suszarki, która ze względu na podmuch powietrza – może usunąć część kredy, powodując tym samym efekt odwrotny do pożądanego.
Fryzurę można utrwalić za pomocą lakieru do włosów.

Najprostszy kok świata. Do jego zrobienia wystarczy tylko... opaska!

Wi璚ej o: