Promocja 2+2 gratis w Rossmannie ruszyła. Ponad 1800 produktów do wyboru, w tym kosmetyki i żywność

9 stycznia w Rossmannie rusza promocja pod hasłem "Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę". Za kupno dwóch produktów objętych ofertą dwa kolejne dostaje się gratis. Akcja trwa do 18 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Między 9 a 18 stycznia we wszystkich drogeriach (również internetowej) Rossmann będzie obowiązywać promocja na zdrową żywność i produkty przyjazne naturze, które są oznaczone zieloną etykietą. 

Akcja polega na tym, że z czterech wybranych przez siebie produktów dwa otrzymuje się gratis. Warto wcześniej zastanowić się, co chcemy kupić, bo obowiązują pewne ograniczenia.

Przede wszystkim, trzeba być członkiem Klubu Rossmann i mieć na telefonie aktywną aplikację mobilną Rossmann, która to poświadczy. 

Poza tym wszystkie produkty muszą być inne (mieć różne kody kreskowe). Do tego płaci się za te dwa, które są najdroższe. Jeśli wybierzemy ich więcej, zestaw czterech objętych promocją zostanie skompletowany automatycznie, bo z oferty można skorzystać tylko raz.

Oprócz tego nie można płacić za nie bonami podarunkowymi, ale za to promocja łączy się z rabatami, które otrzymują aktywni uczestnicy programu lojalnościowego Rossnę!. Wszystkie szczegóły i kompletny wykaz produktów objętych akcją są dostępne w regulaminie.

Duży wybór dla każdego

Sieć nie podaje dokładnej liczby artykułów objętych promocją, ale ze spisu wynika, że jest ich ponad 1800. Za darmo można dostać m.in. zdrowe słodycze, dania w słoiczkach dla dzieci (w tym Babydream i Hipp) czy bakalie, ale też kosmetyki - mi.n. z popularnej serii Alterra, Botanicals, BeOrganic, Lavera, Lirene, Natura Siberica czy Tołpy.

W promocji są również takie artykuły, jak papier toaletowy czy pieluchy dla dzieci, więc jest ona wyjątkowo uniwersalna i w jej ramach można kupić również produkty codziennego użytku.

Zobacz też:

Parfois, Camaieu, Bourjois - umiesz poprawnie wymówić nazwy popularnych marek? [27 TRUDNYCH NAZW]

5 zasad zdrowego stylu życia, którymi kierowała się Audrey Hepburn

Więcej o: