Promocja 2+2 za 2 grosze w drogeriach Hebe. Zasady banalne, ale uwaga: niedługo się kończy

W czwartek w Hebe ruszyła promocja na kosmetyki wielu popularnych marek - gazetka ma aż 65 stron. Za kupno dwóch produktów objętych ofertą dwa kolejne dostaje się za 2 grosze. Akcja potrwa do środy lub do wyczerpania zapasów.

Ci, którzy potrzebują uzupełnić swoją kosmetyczkę, do końca stycznia mogą to zrobić mniejszym kosztem. Wystarczy, że na zakupy wybiorą się do którejś z drogerii Hebe, gdzie właśnie ruszyła akcja 2+2 za 2 grosze.

Zasady są wyjątkowo proste. Spośród objętych promocją produktów należy wybrać cztery dowolne z tej samej marki (mogą się powtarzać) - za dwa najtańsze zapłacimy w sumie tylko 2 grosze.

Wybór jest naprawdę duży - internetowa gazetka z kosmetykami i artykułami higienicznymi ma 65 stron. Wśród nich są m.in. produkty marki Nacomi, Neutrogeny, Maybelline, AA, Colgate, Always, Sally Hansen i Palmolive.

Oprócz tego w drogerii obowiązuje równolegle promocja na kosmetyki firmy Ziaja - w tym przypadku w formacie 2+1, co oznacza, że za 1 grosz można otrzymać jeden (najtańszy z wybranych) produkt. Posiadacze karty Hebe mogą także kupić artykuły marki Rimmel z 40-proc. zniżką.

Zobacz też:

Krótkie czy długie? 'Zasada 6 cm' fryzjera gwiazd rozstrzygnie, w jakich włosach ci lepiej

Twoja twarz nagle stała się zaczerwieniona, przesuszona? To smog. Jak chronić przed nim skórę? Zapytaliśmy ekspertów

Więcej o: