Rusza promocja 2+2 w Rossmannie. Kup dwa kosmetyki, a dwa kolejne dostaniesz za grosz

Sieć drogerii Rossmann rusza z kolejną promocją. Tym razem w ramach zasady "kup dwa, a dwa kolejne dostaniesz za grosz" będzie można kupić produkty dla mężczyzn. Akcja zaczyna się w piątek i potrwa 10 dni.

Między 9 a 19 lutego w drogeriach Rossmann po raz kolejny będzie obowiązywać promocja typu "2+2 za grosz". Tym razem - po raz pierwszy - zostały nią objęte produkty do pielęgnacji dla mężczyzn.

Żeby skorzystać z promocji trzeba być członkiem klubu Rossmann i posiadać na telefonie aplikację mobilną Rossmann, która jest odpowiednikiem karty członkowskiej. 

Warto wcześniej zaplanować zakupy, bo akcja ma pewne ograniczenia. Przede wszystkim wszystkie produkty muszą być inne - mogą to być kosmetyki tej samej firmy, np. szampon i odżywka do włosów, ale muszą mieć różne kody kreskowe.

Zobacz wideo Maseczki są też dla facetów! Te przydadzą się każdemu

Do tego płaci się za droższe z wybranych kosmetyków czy akcesoriów, a z samej promocji można skorzystać tylko raz.

Jak dotąd, nie ma jeszcze potwierdzonej informacji o tym, czy promocja będzie obowiązywać również w drogerii internetowej. Do tej pory w innych akcjach Rossmanna typu "2+2 za grosz" tak właśnie było, więc najpewniej tym razem również będzie można zrobić zakupy stacjonarnie i w sieci.

Zobacz też:

Z autobusu linii 188 przesiadłam się za skórzaną kierownicę Rolls-Royce'a. Przez dwa dni czułam się jak Kopciuszek w karocy

Tulący się geje i roześmiane lesbijki. Takiej reklamy na Walentynki w polskiej telewizji jeszcze nie było

Więcej o: