Rusza promocja 2+2 w Rossmannie. Co tym razem można dostać za grosz? Ponad 1500 kosmetyków do wyboru

Sieć drogerii Rossmann rusza z kolejną promocją. Tym razem w ramach zasady "kup dwa, a dwa kolejne dostaniesz za grosz" będzie można kupić produkty do pielęgnacji twarzy. Akcja zaczyna się w piątek i potrwa 10 dni.

Między 18 a 28 maja w drogeriach Rossmann po raz kolejny będzie obowiązywać promocja typu "2+2 za grosz". Tym razem akcją o nazwie "Zadbaj o swoją cerę!" zostały objęte kosmetyki do pielęgnacji twarzy - zarówno te przeznaczone dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Z regulaminu sklepu wynika, że "warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zakupu czterech różnych artykułów z wykorzystaniem Wirtualnej Karty Uczestnika Klubu Rossmann". Innymi słowy, trzeba być jego członkiem i mieć na telefonie aplikację mobilną Rossmann, która jest odpowiednikiem karty członkowskiej. 

Makijaż po 40: Masz cienie pod oczami? Znamy prosty sposób na ich zakrycie

Warto wcześniej zaplanować zakupy, bo wybór jest ogromny, a akcja ma pewne ograniczenia. Przede wszystkim wszystkie produkty muszą być inne. Mogą to być kosmetyki tej samej firmy, np. krem i tonik do twarzy, ale muszą mieć różne kody kreskowe lub numery katalogowe (jeśli zakupy robimy przez internet).

Do tego płaci się za dwa najdroższe z wybranych kosmetyków (pozostałe dostaniemy za symboliczny grosz) czy akcesoriów. Ponadto z samej promocji można skorzystać tylko raz.

Co jest do wyboru? Nie sposób wymienić, bo produktów objętych promocją jest ponad 1500. Są wśród nich kosmetyki wielu marek, w tym takich jak AA, Alterra, Ava, Barwa, Bielenda, Celia, Delia, Dermika, Eveline, Evree, Floslek, Garnier, HadaLabo, Himalaya,  Isana, Janda, Lirene, L'Oreal, Mixa, Neutrogena, Nivea, Perfecta, Soraya, Topła, Ziaja i Element Cosmetics. Pełna lista jest dostępna tutaj

Zobacz też:

Więcej o: